Stavba ne jaře 2010. Plánujete také někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte, protože plánujeme stavbu na jaro, tak hledám spřízněné duše pro plánování .....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak novinky u nás.... jsme připojeni na kanalizaci, máme zaházeno asi ze 70%, je to makačka, v neděli jsme odpadla jak hruška..... A dneska jsem potvrdila okna, takže do konce týdne by měly darazit smlouvy..... Včera jsem volala na tašky, jako kdy je přivezou, a nebyli mi schopni říct přesný termín |-| ať žijou nákupy přes internet :-S S těma taškama mě děsíte, my tím že jsme u vody, tak asi k mechu budem mít blízko, ale snad engoba něco bydrží |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dneska se u nás zalévají základy. Huráááá. Ale tři dny na základy - to mě pěkně natáhly. Jenom bagrování, odpady a přichystání těch jejich serepetiček zabralo skoro 4 dny. Tak to jsem zvědavá, co zbytek. Jenom doufám, že ten slibovaný sníh bude jenom na horách. To by mě asi kleplo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lumber taky se modlím, aby se sníh držel jen tam kde ho chtějí ;-)
Odpovědět
@lumber no tak super! Jo a ze sněhu by mě taky šlehlo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak teď jsem zjistila, že ve čtvrtek se bude dělat deska a v sobotu zdít!!!!!!!!! :-D x-) :-D . Dneska dojede paní úvěrářka a zasíláme zpět doklady na úvěr. Penízky prej tak do týdne.Tak snad se to nepotáhne délé. Uvidíme
Odpovědět
@pavka411 s taškama to snad tak hrozný nebude, neboj ;-) no u nás peníze zas nemáme, takže zas musíme něco postavit a pozvat znovu odhadce, chjo
Odpovědět
Profilova fotka
@lumber no super, zdění jde rychle....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky máte vymyšlené garážové vrata?? Mi dnes přišla nabídka za 30tis., vůbec nemám tucha jestli je to moc nebo ne??? Jak jste na tom vy???
Odpovědět
Profilova fotka
A ještě kdo chodíte pro penízky do banky, za kolik tak nosíte účty?? První jsem měla asi za 600tis a teď máme jen 250.tis. sice ještě příjdou okna... ale i tak
Odpovědět
Profilova fotka
@pavka411 záleží jaké :-) za dekory je příplatek....my jsme zaplatili 26tis ;-) barva třešen
Odpovědět
Profilova fotka
máme vybrané kazetové, dekor ořech, jen jsem vůbec neměla představu v jaké cenové relaci se to pohybuje...
Odpovědět
@pavka411 my to máme bez dokladů, takže je to vždy dle odhadu, co už nám stojí, takže úplně jiný způsob garáž nemáme, takže ani vrata nee ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
tak už máme všechny 3 horní štíty :-), zapomněla jsem dát manželovi foťák, takže zítra to zblejskneme a fotky dodám, už to začíná vypadat jako dům
Odpovědět
Profilova fotka
Stavitelky, nevíte náhodou, kde sehnat tištěný katalog obkladů Opoczno? Vesměs výrobci mají v nabídce i katalog k zaslání zdarma, ale tady se nemůžu ničeho dopátrat. Pouze na polských stránkách. Příjde mi, že mají velice slušný sortiment a za dobré ceny. A co měli Opoczno známí, tak si jejich řemeslnící nemohli stěžovat ani na kvalitu.
Odpovědět
Profilova fotka
@lumber: tak to netuším :( ale může se zeptat kolegy v práci, ten občas koupelny navrhuje... ale když seženeš něco ty, tak dej vědět, taky by mě to zajímalo.. jo a za kolik mají obklady za m2?
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka: super! Jsem zvědavá na fotky! holky! mám hrozný dilema! Nevím, jaký vnitřní dveře! Měli sme vybraný teak, ale dnes sme to přikládali ke vzorky podlahy a vůůůůůůůbec to není hezký!!! Máme akorát v ložnici světlou podlahu jinak všude podlahy tmavý dřevo a nevím jaký k tomu dveře :( už fakt začínám přemýšlet o bílých..
Odpovědět
Profilova fotka
@mavo co jsem se dívala na netu tak kolem 300-400/m2. A vypadají jako Rako za 600,-. Budu to muset někde zhlédnout v realu. Prý jsou dobré i paradyz. Taky polské. Ale co u nás stavěli srub - restauraci tak tam měli od Opoczno a taky spokojenost. Bydlí tu známý a pochází z Polska kde má stále rodiče. Tak jak ho potkám tak to zkusím osondovat.
Odpovědět
@mavo tak to tě lituju, já jsem byla z kombinace dřeva dost na nervy, tak snad už to máme vše vybrané a zůstane to tak. Teď jdu řešit elektriku, tak snad to bude dobře a nebudu si pak nadávat, že jsem někde nedala zásuvky nebo vypínače ;-)
Odpovědět
tak dnes nám pán přijdel zaměřit okna a jsou objenaný :-) Nakonec to bude dělat ještě někdo jiný a ještě levněji. Vybrali jsme - Ořech, mahagon, protože v reálu ten lískový ořech byl jako pos.... :-D. Kování bude matný chrom. Už se těšim až je tam budeme mít
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je super. Taky bych chtěla objednávat už okna :-D . Doufám, že to bude co nevidět. Dneska chlapi dělají základovou desku. Huráááá. Mají přijít na oběd tak se od rána motám kolem sporáku. My jsme chtěli dát okna ještě na zimu abychom mohli dělat vnitřky. Někdo tvrdí že je to naprd kvůli vlhkosti a jiní, že to jde v poho - pokud budeme větrat a topit a zase větrat. Tak uvidíme jak to dopadne. Moje drahá polovička má zimu na práci volnější tak by tam dělal sádrokartony, rozvody a tak. Ale pokud tam okýnka nedáme, tak se to v té zimě nebude dat dělat. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka taky se mi líbí ty tmavší barvy. Uvidíme jak to bude vypadat v plastu. Nedávno jsem viděla kombinaci tmavých oken a interiérových dveří proti světlejším podlahám a kuchyni a nevypadalo to vůbec špatně.
Odpovědět
@lumber třeba to stihnete a okna budou. U nás to i vypadá, že začátkem listopadu snad bude i střecha. No a pak už piplačka uvnitř :-) Já chci právě poprosit o kouset toho okna (dřívko), abych ho mohla s sebou nosit a zkoušet, zda se k sobě hodí, co máme vybráno :-) O obědech mi ani nemluv, ob den vyvářim na 2 následující dny. Většinou jsou tam 2-3 chlapi a ti toho sní, to jen čumim :-D. Říkam si, že pak už budu vytrénovaná na vaření pro veeelikou rodinu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My jich dneska máme 6 ale to jenom výjimečně. Jinak jsou 2 + manžel. Oběd suším od 12 hodin a zatím nepřišli. Prej přijeli domíchávače tak tam ještě budou než skončí. Tak to vidím až na večeři. S tím dřívkem je to asinejlepší, ale nevím, jestli já dostanu kus plastu
Odpovědět
@lumber já to řešim tak, že uvařim den před, nandam to do platových pixel, manžel si to odveze, v nich to dá do mikrovlky (v trafice máme kde co :-D ), pak si to jen nandaji a večer manžel přiveze vše i s nádobím dom a další den nanovo. Když bylo hezky, tak jsem jim to tam vozila dopol. ještě horký z plotny a pak to tam rovnou umyla, ale teď tam moc se synkem nejezdíme, protože počasí nic moc a je zase stonavej. třeba by i kus toho plastu dali, uvidíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,.. hlásím se po delší době, ale měli jsme dost honičku... máme prodaný byt a jsme přestěhovaný do pronájmu :-D ještě si to tu musím poklidit a zase bude čas na diskuze :-D
Odpovědět
@hhranolka no né, to je něco. Jaký máte podnájem, jen nějakou nouzovku?
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka začli jsme hledat nouzovku, puvodni zamer pronajmout neco co nejlevnejsi... nakonec mame 2+kk v novostavbe, jsme prvni najemnici,... je to tu moc pekny :-D cena 9300Kč včetně energií.... ty nejlevnejší byty 1+kk ve staré zástavbě(koupelna většinou šílenost, kde jsi se styděla na něco šáhnout, o kuchynske lince ani nemluvim) byli většinou kolem 7000Kč ... tady je to vše uplne nove,... kuchyn, koupelna... jen řikam,.. ještě jsou všude krabice,.. takže je to tu potřeba zutulnit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem se těšila na zítra po dvou týdnech na domeček co je nového... a dneska ráno mi volal manžel, že se tam byl podívat a že není hotové nic co mělo :( Tak já nevím ,kde je zase problém.... peníze máme, polystyren sme přivezli.... ale nejsou udělané podlahové polystyreny aby se mohlo začít dělat topení, ani polystyren fasádní na domečku není :( akorát ty parapety prý jo no... :(
Odpovědět
Profilova fotka
@mavo tak to mě mrzí. Ale vy si s tím určitě poradíte, co? ;-) Tak já hlásím, že máme základovou desku. x-) Takže v pondělí se začně zdít. No, co víc si přát? Jen snad stálé počasí. Teď u nás chlapi sedí a slaví. S manželem v čele. To zas budou rána :-(
Odpovědět
@mavo no tak to jsou nemilé zprávy, tak snad to doženete ;-) @lumber slavit se musí :-) to schvaluju
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?