Stavba ne jaře 2010. Plánujete také někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte, protože plánujeme stavbu na jaro, tak hledám spřízněné duše pro plánování .....
Odpovědět
@veronikapulkertova my co teď máme (už ji máme 5 let) je čistý objem mrazák 90 l a chladnička 192 l a stačí to, jen někdy bych brala ještě jedno šuple v tom mrazáku, tak proto chci pak ještě samostatný mrazák. A ta nová, co bych tak chtěla je cca 285 l chladnička a necelých 80 l mrazák, takže o dost větší chladnička :-D
Odpovědět
Profilova fotka
veroniko, já mám vestavnou chladničku 228l samotný mrazák taktéž přibližného objemu a zdá se mě to tak akorát :-) ..ale jsme 4 dospělí ..s malými dětmi je to asi jiné... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka My mame doma lednicku, ktera uz pri nastehovani byla, je to Beko, mrazak mam o jednom supliku a o lednicce ani nemluvim, kolik litru ma, to nevim, ale kdyz se k ni postavim, mam ji skoro po prsa, tak proto se ptam :))) Alespon to vypada, ze mame porad plnou lednicku jidla, kdyz je tak mala :)))))
Odpovědět
Profilova fotka
Zabudovat vetsi asi uz nepujde, co jsem koukala, takze asi jeste volne postavime do technicke nebo spajzky. Dostavam neustale od tchyne mrazenou zeleninu a proste vse ze zahradky a nemam to kam davat :)
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikapulkertova Miele zabudovana ma nejvice 260 litru, to neni moc :( :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ona ta vestavná o objemu 230 se nám taky zdála malá, ale dá se...proto mám já mrazák také v technické místnosti, protože jsem byla zvyklá na velký...prostě jsem to dohromady nechtěla a ani by to zabudovat nešlo...
Odpovědět
Profilova fotka
ten samsund lednice má 349 l a mrazak 277l
Odpovědět
Profilova fotka
@hhranolka Jujda, to je fakt mazec, objem ma to jak pro malou skolku :)))
Odpovědět
Profilova fotka
já myslím, že mražák je velikostně uplně ok,.. je tam i vyrobnik ledu a lednice,.. tam je to moc,.. nicmene zase muze byt nachlazeno dostatecne mnozstvi napoju, dam tam celou buchtu na pekaci,... a vejde se tam i kure.. :-D
Odpovědět
@hhranolka a co je to přesně za tip? díky holky, u nás dneska svítí sluníčko, ale manžel je do sobotoy do rána v práci ;-) , jel si odpočinout máme připravený tašky, okapy, komín a střešní okna. Pokrývače jsme šoupli na pondělí, protože jsme v malinkém skluzu, ale pak už to půjde snad raz dva. Komín bude v sobotu hotový nebo minimálně skoro hotový. Máme tu nadstřešní část imitaci černých cihel, aby to ladilo se střechou, tak jsem zvědavá, jak to bude opravdu vypadat
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikapulkertova my chceme americkou, respektive tu jak jsme se tu o ní dohadovaly s hhranolkou... a ta má myslím lednice kolem 350l a mrazák taky nějak tak... @pavka411 nene, sami ne... dělá to kamarád a vůbec nevím v jakým prográmku :-N @breberka budeme mít obě :-D jednu velkou oranžovou pro nás a pro děti a potom pro hosty tu menší, ta je hned u vchodu a u obýváku a ta bude zelenkavá :-D dneska jsem byla zase porovnat vzorník dveří s podlahama který máme vybraný... a musím konstatovat, že k tomu jdou asi jen ty bílé dveře a nevím, jestli je to dobře nebo ne...mě se ty bílý k podlaze líbí... a máme vevnitř i bílá okna... ale "dřevěný" dveře jsou hezčí... samostatně... tak nevim, jestli si mám vybrat jinou podlahu... ale podlaha je asi důležitější než dveře, ne?
Odpovědět
@mavo u mě je důležitější podlaha, takže pak podle ní budu ladit ty dveře, snad to nějak klapne :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@breberka chladnička je myslím .... Samsung RR82PHIS a mraznička ...Samsung RZ80FHIS - akorát tahle nemá ten výrobník ledu....
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka já si taky myslím..... že to tak uděláme... podlaha vybraná a dveře k ní bílý...
Odpovědět
@mavo určitě to bude pěkný :-), u mě je fakt nejdůležitější ta podlaha, když jsme vybírali, tak jsem si na vzorky házela bordýlek a hlavně svoje vlasy, jestli je to tam nějak moc vidět, protože jak je mam tmavý, tak doma na světlé podlaze je neustále sbírám (culík moc nenosim, protože mě z něj bolí hlava), takže tak. ;-)
Odpovědět
@mavo mně se bílé dveře líbí, když je vymalovaná sěna na výraznější barvu nebo k tapetě super!, jinak jsou tak takové nevýrazné jakou máte vybranou podlahu? tyhle kombinace dřev jsou děsný, já se s tím taky peru, všechno je ve dřevě takové hezčí, ale když se to překombinuje výsledek je hrůza já mám zálusk k podlaze v ořechu na ty wenge dveře, kombinaci jsem viděla a je božská, nábytek by byl převážně bílá lesklá v kombinaci s wenge, okna zevnitř bílý teď jsem dala do albíčka ložnici kde je tmavá podlaha a k tomu nábytek v dubu běleným a je to taky moc krásný :-) sapeli dělá i dveře v běleným dubu, takže když nebudou wenge (furt nevím a bojuju s tím jak se ta tmavá bude udržovat) budou asi tyto ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka @kremrolka01 podlahy jsem hodila do alba.... i popis kde budou a co tam bude... ale ve skutečnosti jsou daleko hezčí :-D ten kamarád co nám dělal návrhy koupelen mi teď psal, že takhle to hezčí není, že to je fádní a obyčejný... a "ať se nám v tom hezky žije" ... frrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.....
Odpovědět
Profilova fotka
tak u nas novinka v noci ukradli zlodeji leseni na jedne strane domu .. skoda tak 50tis... bylo firmy, takze se nas to zase tak netyka,... ale je mi firmy líto :-( lidi jsou fakt ku... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@mavo s koupelnou a vlastne vubec s interierem je to hodne tezky, kazdy ma na to jiny nazor,.. my ti muzeme jen radit, ale ty tam budes bydlet, hlavne tobe se to musi libit a za me "fadni" to rozhodne neni
Odpovědět
@hhranolka teda lešení jo? =-) to jim muselo chvilku trvat to sundat a nikdo si ničeho nevšiml? tak aspoň že nebylo vaše :-N @mavo tak vzhledem k tomu že budete i hodně kombinovat podlahy a nábytek tak bílá jsou asi dobrá volba ;-) aby ti to ladilo k podlaze a nábytku ve všech pokojích tak dřevěnýho mě nenapadá nic
Odpovědět
@mavo ono člověk má strach jít do něčeho odvážnějšího a pak třeba lituje že to má moc obyčejný, ale zase pokud se ti to na první pohled nelíbí tak není co řešit, bydlet tam budete vy a ne kamarád ;-)
Odpovědět
@hhranolka no to je síla, lidi fakt ukradnou všechno, já se neustále bojim, kdy nám tam něco zmizne. Známím dokonce zloději ukradli nově namontované střešní okna - nechápačka. @mavo hm, fádní jo, tak to fakt netušim, proč :-| jinak podlahy jsou moc pěkný a asi ty bílý k tomu půjdou nejlíp, my právě budeme mít všude jen 1 druh plovoučky a dlažby (krom koupelen a tech. místnosti), takže to dřevo ořech snad půjde, nu uvidíme @kremrolka01 bělený dub se mi taky líbí a taky to co mam v albu - buk tatra
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, takdy od rána leje jako z konve. A to se měl dělat věnec. Já bych do toho .... V podnělí dovezou dřevo na střechu - konečně. Už se těším, jak to bude pod střechou. To bude parádička :-D
Odpovědět
@lumber u nás lilo nad ránem a všude jsou mega louže :-|, nu v baráku je taky určitě voda, protože chybí střecha z desek v úžlabí :-|, snad zítra a pozítří bude počasí přát a kluci to dodělaji, jinak jsme v pr.... a jaká je zima, no fuuuj, včera jsme se byli s Matym projít a po 2 hodinách jsem byla zmrzlá na kost
Odpovědět
Profilova fotka
u nas taky strasne prselo celou noc... ale den byl nastesti slunecny,.... vikend hlasi hezky, tak doufam, ze jim predpoved vyjde
Odpovědět
Profilova fotka
jinak my stavime na jilu,.. takze jit se podivat na stavbu je vyslovene radost :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, o vikendu bude hezky :) Dnes jsme byli v kuchynskem centru, snad naposledy, jiz finisujeme :) Kuchyn bude wenge+magnolie vysoky lesk. Nechame nacenit v dyze a masivu. Spotrebice zustavaji, jen jsem si nechala zvalst chladnicku zabudovanou a zvlast mraznicku, takze ted budu mit vetsi objem :) Spotrebice cerne s chromem, deska cerny kamen, cerny drez. Jinak holky FRANKE ma ted novinku, misto granitoveho drezu...plastovy, potazeny granitem, stejna kvalita, stejne vlastnosti, neposkrabe se, proste k nerozeznani od celogranitoveho, jen podstatne nizsi cena. Mam vybranou baterii se sprskou, zabudovy jar, propojene varne centrum s odsavacem, dle intenzity par se zvysi sani odsavace. Police nasvicene, drevene vnitrky na noze a ruzne ty blbustky. Police na hrnce, poklice, odpadkovy kos, drateny system atd... Jako obklad za kuchynskou linkou bude stejny kamen, jako na pracovni desce, jen smetanovy ) Jsem zvedava na realizaci ))))
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.franke.cz/?pid=11&kid=1043... http://www.franke.cz/?pid=11&kid=1043...
Odpovědět
@veronikapulkertova pěkný dřez jsem zvědavá, jak bude kuchyně vypadat in natura ;-) @hhranolka no vidíš, jíl je k výrobě nádobí, ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikapulkertova vypadá podobně jako máme koupený od Franke my... my máme tectonite dřez :-) taky sme chtěli granit, ale tenhle je daleko lepší a levnější :-D jak říkám... kdo si počká, ten si dočká :-D ve finále budeme mít koupelnu z obkladů z hornbachu.. stejná kvalita, o 100kč na m2 levnější a ještě jsou hezčí než v siko koupelnách :-) takže větší koupelna bude smetanová s hnědou a oranžovou a druhá menší pro hosty smetanová s černou a červenou :-) taky sem se byla dneska podívat na domeček, šlápnout na vylitý podlahy! a otevřít ventilačky, když je venku tak krásně! Parádně nám to teď schne! :-) tohle počasí je na stavění jedna radost, tak snad vám to jde pěkně od ruky a dokončujete střechy, aby vám do hnízdečka už nepršelo!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?