Stavba ne jaře 2010. Plánujete také někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte, protože plánujeme stavbu na jaro, tak hledám spřízněné duše pro plánování .....
Odpovědět
Profilova fotka
cau holky,.. tak my jsme dnnes zacli delat elektriku... mame vyfrezovanou kuchyn a obyvak ;-)
Odpovědět
ahojky holky, dneska bylo fakt nádnerně, co. U nás se chlapi stále drbou s užlabim, tak snad zítra do dodělaji. Ale už máme komín, takže další věc hotová. Jen pokrývačí nedorazí v pondělí, ale ve čtvrtek, protože nestihli nějakou střechu už dodělat, tak proto. Hele, jak dlouho vám ta střecha trvala od začátku do konce, naši prý budou dělat 14 dní, neni to dlouho? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my měli dneska nakupující a koukající den, na střeše nám dnes nabili zábrany proti ptákům, seřezeli co se dalo, a zítra teda pokrýváme, chtějí to dát všechno, tak uvidíme ;-) a zítra chce manža taky začít drážkovat elektriku :-) jedem jak se dá |-|
Odpovědět
Profilova fotka
@pavka411 to je super! Jen pěkně frčte, dokat počasí přeje... a kde jste byli nakupovat a koukat? ;-) @breberka nám to trvalo..... asi těch 14dní bych řekla... možná 10.... nevim :-( ale se vším všudy fakt asi 14... a dokonce s tesařema i tři týdny bych řekla...
Odpovědět
Profilova fotka
@mavo byli jsme v hornabachu, koupili jsme rozvodnou skříň na elektro Včera nám stihli pokrývači pokrýt třičtvrtě střechy a vypadá krásně, jen nevím jak výjdou tašky, protože jich je docela dost pobouchaných :-S ]-( takže to zkusím reklamovat!!!!! a ještě manža vysekal horní elektro, takže stačí natahat kable ;-) fotečky samozřejmě budou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak my v nedeli stihli udelat v celem dome diry na zasuvky a vypinace,.. a cást drážek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek, tak dneska jsme se konečně dostali na ten věnec. Paráda!!! A dřevo na střechu už je na cestě na domeček. Manžel potkal kamaráda co dělá v KM Betě, tak máme poslat střechu a že nám zkusí udělat nějakou fajn cenu. Takže u nás zatím samé dobré zprávy. Čejkám, kdy se to začně hatit.
Odpovědět
Profilova fotka
@lumber to si ani nepřipouštěj, že by to nemělo klapat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak u nás dneska zapojena konečně voda, udělaný skruže, přivezen bojler :-) a vybrala jsem dveře - Sapeli FEST v bílá perla :-) zítra objednáváme (asi s robotem, protože sleva je 3,500,-kč a ten vysavač stojí 8,990,-kč to se nám vyplatí víc :-) ) a měli by je montovat nějak mezi svátky - vánoce, silvestr... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
TAk to vypadá na svátky ve svém, co? Aspoň mě by z tama nikdo nedostal kdybychom to měli hotové v takové fázi. Já když si vzpomenu na naše svátky tak mám osypky už teď. Vždycky povečeříme doma s našima, potom frčíme pěšky ke tchýni, která bydlí na druhé straně vesnice a cestou se ještě stavíme u babičky od mojeho. Domů dojdu vyfluslá a je po svátcích. Až budeme ve svém tak to budu muset nějak pořešit. Asi všechny pozveme k nám a bude klid ;-)
Odpovědět
@lumber my chceme dělat "grisvolďácký" Vánoce :-D :-D holky u nás byli čistit vrt a měřili nás množství vody, máme tam za den 19 kubíků, takže bomba :-D , teď ještě jak dopadne rozbor u nás ve čtvrtek přijdou pokrývačí a v pondělí pán s okny (už chtěl zítra, ale nestíháme) nu bída je to s penězma, zase jsme vše vyčerpali, takže budeme muset hned po oknech a střeše dělat další odhad :-|
Odpovědět
Profilova fotka
holky kolik platíte za elektriku v domku? Myslím jako za rozvody elektriky... nám teď přišlo nějak moc faktur dohromady a dělá to na celý dům 160.000 což mi připadá fakt pěkná pálka!!! @lumber nevím.... manželovi se moc nechce... nejradši by se tam asi ani nestěhoval :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@mavo to je ale hrozná pálka, ne??? ]-( nám dělal elektriku švagr , kabely i s vypínači a rozvodnými skříněmi nám bral kamarád a chtěl za to 22 tis., revize za 1000.....to jsme ušetřili docela dost penízků....a domeček nemáme zase nějak malý. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mavo 160 tis.?? V tomto případě jsme ráda za to že manža je elektrikář, ferda mravenec a budem platit pouze za matroš |-| Dneska by měla být dopokrytá střecha, fotečky jsem chtěla včera, ale odpadla jsem :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@mavo v rozpočtu máme elektriku taky přesně 160tis... rozhodli jsme se ale, že to uděláme sami,.. takže zatím jsme na 2100Kč za vrtačku, frezku a všechny potřebné nástavce ;-)
Odpovědět
@mavo to je nějak moc, my to předběžně počtali asi na 50 tis cca, tak uvidíme (bude nám to dělat kamarád)
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka my to právě máme taky od kamaráda.. nejdřív sme měli jeden nástřel od elektrikáře co nám dělal přípojku, to bylo asi za 70.000,- (ale jen podle projektu, neřešil s náma kde co chceme a jak to chceme...) a pak ten kamarád říkal, že to udělá za míň... pak sme se bavili co tam bude a jak tam bude... a to řekl, že to bude 100.000,- a jak dělali i rozvod na zahradu a vypínače fakt všude možně a z chodby se nám otevírá garáž... tak říkal že teda 140.000,- a najednou sme před 160.000,- :-( manžel právě žádný brouk pytlík - práce všeho druhu není.... tak za to musíme platit,... ale že by tolik? :-(
Odpovědět
@mavo a máte v tom tedy i zásuvky a vypínače (strojky?), protože to by pak bylo určitě víc, já těch 50 tis. myslela jen za kabely, co budou ve zdech
Odpovědět
Profilova fotka
tak sem dneska objednala dveře.... dodávka 15.1.2011 ..... @breberka psala jsem tomu kamarádovi, (včera jsem mu volala, ale blbě jsem ho slyšela) a ptala se ho, jestli to je i včetně těch vypínačů, protože mi to přišlo hodně, ale my sme se s ním ještě ani nebavili jaký chcem...
Odpovědět
@mavo to je divný, to by snad mělo být i s tim, ale zase když jste ještě nic nevybíraly =-) dveře až tak dlouho? to je masakr
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka no trvá to od sapeli 6 týdnů, ale teď je před vánoci, tak to mají až na půlku ledna... takže se budeme stěhovat až ke konci ledna a do té doby si to tam budeme připravovat a hnízdit.... v lednu má stejně manžel státnice tak to nebude takový fofr... a vzali jsme si k tomu od sapeli ten robotický vysavač... no my teda vypínače vybraný máme, ale neřešili sme je s tím kamarádem...
Odpovědět
@mavo tak to jo. na vysavač jsem zvědavá, jak ti bude sloužit, je to zajímavá věcička ;-) státnice, no z toho slova mam osypky :-D, tak ať to zvládne a jaký máš vybrané?
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka no to nevim, jak to zvládne.... neumí se učit... celou výšku prolezl nevím jak.... a ze školy je už minimálně rok a půl.. tak nevím jak mu půjde se učit... :-( ale když to zmákne tak má šanci dělat ředitele v DD tak snad mu to půjde :-( vypínače? Kája chtěl nejdřív TANGO od ABB, ale ty jsem mu vymluvila, protože jsou úplně všude a má je každý!!! Tak od ABB asi SWING. A ty? Teď jsem se ti dívala do alb a neviděla jsem tam žádný.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My mame vybrany ABB solo, slonova kost :)
Odpovědět
@mavo já zatim nenašla obrázky, protože od nich z webovek mi to nejde, ale chci od Schneideru http://www.vypinac.cz/ líbí se mi tyhle série: Hra barev, Barevná geometrie a pak i Dřevo i kov. Myslela jsem ty kovové dát do kuchyně (matný chrom), protože je to celkem drahý, tak jen tam nebo pak třeba i tu barvnou geometrii,ale musela bych nejdřív vidět, jak vypadá ta zelená - musim na ně juknout "na živo", ale tady u nás je maji třeba v Obi jinak ABB jsem původně taky chtěla, ale neni tam takový výběr
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka to je od Unicy, ne? Na ty jsem se dívala na veletrh a jsou takový maličký.....
Odpovědět
@mavo nee, to jsou od Schneider Electric tady od nás z Písku, koukni na kontakt, ale koukam, že tam maji i Unica zmíněno, tak nevim. Já viděla řadu Hra barev v baráku a líbí se mi
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka tak já tomu nerozumím. je tam napsaná Schneider Electric, ale je to jako Unica.. i ty vypínače :-/
Odpovědět
@mavo maji na webovkách i fotogalerii
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka jsem asi BB (blbá blondýna :-D ) já fakt vidím všude jen tu unicu :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?