Stavba ne jaře 2010. Plánujete také někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte, protože plánujeme stavbu na jaro, tak hledám spřízněné duše pro plánování .....
Odpovědět
Profilova fotka
myslis satnu pro deti?
Odpovědět
Profilova fotka
@hhranolka Jj, satnu pro deti.
Odpovědět
Profilova fotka
a rozměr dětského pokoje je jaky?
Odpovědět
Profilova fotka
25 m2 každý dětský pokoj
Odpovědět
Profilova fotka
já myslela šířka,... délka :)
Odpovědět
Profilova fotka
Sirka 4250x délka6000
Odpovědět
Profilova fotka
4250 zustane, to menit nejde, jde to jeste protahnout, byla by potreba, ale at to neni nudle :(
Odpovědět
@veronikapulkertova Veru, souhlas s hranolkou, že rovnou udělat 2 pokoje. Rošáda to bude pěkná, ale bude to super! Pomalu se blížíte k naší užitné ploše, tak budeme dvě uklízečky :-D :-D šatnu bych asi nedělala, ale jen skříně/komody, protože to bude pro děti lepší a hlavně tam na to bude porostor - žádný nízký stropy kvůli střeše ;-) @hhranolka omítku nevim, zatim to neřešíme, ale budeme dělat tu natahovanou barevnou
Odpovědět
Profilova fotka
veru.. satnu by museli mit jakoby vedle dcveri, ale tim by vznikla dalsi chodbicka,.. takze lepsi dat skrin :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak a je to tady, bourame dnes, jo je to rychlost :) Tak vecer hodim fotecky, predelaji se uz i okna. Hhranolka: manzel cenu omitek nevi:) takze odpo poptam zedniku :)
Odpovědět
Profilova fotka
v pohode,.. omitky neres! jste fakt rychlíci!!! takze držím pěsti!
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikapulkertova to jsou mi teda novinky ... :-D . Ale určitě je to lepší udělat teď než později. Tak ať vám jde práce pěkně od ruky. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lumber Dekuji lumber :) Sice na nas "nadavali" delnici, ze kdyby jste to rekli o tyden driv, kdy nebyly nahozene omitky, bylo by lip, no co nadelame uz, jeste ze to neni jeste pozdeji :)))
Odpovědět
@veronikapulkertova dostanou to zaplacený, ne, tak co remcaji :-D Veru, nevim jeslti jsi to už psala, ale co studuješ a jak to zvládáš s malou? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka Fakultu telesne kultury Palackeho v Olomouci, obor Aplikovana TV, to jest tv jak zdravych, tak postizenych. A jak to zvladam? No tezko popravde, Elenka mi prestava pres den spat, rano vstava kolem 7, usina kolem 9 a ja jsem pak totalne unavena a to chce jeste manzel, abych se mu venovala. Mam materskou na 4 roky, ale Elenka bude muset jit do skolky od 3 let, cili v zari, zrusim si mateskou, prijdu o penize, ale budu mit cas se ucit, alepson na dopoledne, protoze jsou tam 2 hodne tezky zkousky-ANATOMIE a FYZIOLOGIE a na nich se u nas ztroskotava. Chybi mi prakticky uz jen tyto dve zkousky, nehrotim to, pokud to nepujde, svet se nezbori, ale je tezke zvladat dite, domacnost, skolu, "domecek". Tedy pro me. ALE JDE TO!!! :) Planujes studium? :)
Odpovědět
@veronikapulkertova já ani náhodou Veru :-D, já toho takhle budu mít sama dost - 2 děti, začala jsem účtovat tchánovi a do toho domeček - práce bude moře. Jen mě to zajímalo, jak se to dá. Máš ale fakt těšký obor, tak to klobouk dolů. Hele a proč bys měla rušit mateřskou a přijít o peníze?
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka Protoze mam materskou na 4 roky, nemohla jsem si vybrat. A kdybych chtela dat elenku do skolky, tak muzu jen tusim na 5 dnu v mesici, aby mi materska zustala, coz je na prd. Ja potrebuji se ucit kazdy den!!! Chodila jsem na sportovku a sportuji prakticky od mala, hodne jsem jezdila po zavodech a musim rict, ze pozadavky na tv jsou narocne a i ja mela v ledascem problemy. Ale tv mam komplet splenou uz :)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, nevite z ceho je tento chodnicek? http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/h... jinak veru.. tez te obdivuju!!! ja mam po skole a uz v zivote bych se ucit nechtela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikapulkertova to jsi na tom jako já..... mám teď taky zkouškové... manžel je poslední dobou mouchysněztesimě takže všechno co se týká domečku obíhám já... aby nám stačili peníze tak jsou ve dvou pracích... takže to je rozdíl, že nemám doma dítko na 24hodinovou péči... ale je to mazec... dneska mi po zkoušce řekla jedna úča, že bych měla jít dál, že sem měla z marketingu nejlepší písemku.... ale mě se už tůůůůze nechce! Jsem ráda když si dodělám Bc. DiS by mi teda stačil, ale naši řekla že bych ještě měla.... ale je to fakt náročný chodit do školy a pracovat a starat se o domeček :-( Holky, už sme se mohli o víkendu stěhovat, ale je tam ještě takových nedodělaných věcí to je hrůza! Jestli chcete dveře od SAPELI tak si je objednejte za včasu... my je objednávali 16.11. a hned platili a ještě nejsou ani ve výrobně!!!! Prý budou až 7.2.!!! Což jsou skoro 3 měsíce! Do toho instalatér nemá hotový radiátor do garáže a řekl mi, že k nám 2x jezdit nebude, takže nemáme zapojený ještě spotřebiče, nejdou umyvadla a baterie na nich, dřez v kuchyni :-( Není ještě vývod z digestoře a wc pod střechu... lišty na chodbě.... fakt toho chybí docela hodně a všichni najednou "stávkují" :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@hhranolka to nevím z čeho to je... není to nějaká žula nebo tak? Ale žula je vlastně žlutá, ne? Já ti nevim, kameny mi nikdy nijak extra nešly... :-/
Odpovědět
Profilova fotka
už mi jedna dobrá duše poradila.. je to porfyr.. v životě jsem to neslyšela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No já na to jednou náhodou narazila tady na modrý střeše a taky jsem si to zjišťovala..tady jsou stránky. Může to být klidně andezit také, je toho spousta druhů..je to prostě nějaký štípaný kámen. http://www.biro-d.cz/fotogalerie/ande...
Odpovědět
@mavo tak nezoufej, zase se líp bude stěhovat, až nebude venku tenhle humus ;-). Na jaře už ale určitě budete bydlet a to je super Já ani sama teď na stavbu nejedu, protože se bojim, že s Fábií nevyjedu ze sněhu a zůstanu tam :-N
Odpovědět
Profilova fotka
okna a dveře v albu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@mavo jo, jo, až budu řešit lišty na chodbě to nám už doufám bude hej x-) . Stíháte to úžasně. Máte vražedné tempo. @breberka já jsem na stavbě každý den. Je to na druhé straně dědiny. Beru malého a děláme si procházku. Ze stavby odcházíme pravidelně s řevem. Tolik úžasných věcí pro malé človíčky - kladiva, sekery, kamna, hřebíky ... Nedávno jsme šli domů s pilkou :-D . Náš hlavní stavebník vždycky říká, že Marťu vidí strašně rád, ale hlavně zezadu :-D . Dnes jsme byli na kontrole a začali zakládat komín. Příčky jsou téměř hotové. Je to teď takový pidi domeček . I když 130m obytné plochy není zase tak málo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@mavo Taky zasnu, jste nas predbehli tak o 4 mesice prace :))) @hhranolka Vcera jsem se ptala hl.zednika, co nam stavi dum, kolik stal m2 omitek a z hlavy si to PRY nepamatuje, nebo strach, ze bych si porovnala cenu? Tak zkusim dohledat v papirech, jakmile dostaneme. @lumber Taktez na domecek jezdim s malym stavebnim dozorem, na vse saha, vsude leze, nemuzu ji tam spustit z oci, aby nedoslo k nehode :) Holky zvazujeme dat svetlovody do chodby a mozna do koupelny, mate nekdo zkusenosti? Jinak chodba k pokojum bude mit 124 cm, bude to dlouha nudle, jak ji opticky zvetsit? Poptam jeste zitra architekta, napadl me prave ten svetlovod a nejake proskleni, zrcadla po urcitou delku? Diky a fota budou zitra :) Byla hotova jen pulka prace :)
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikapulkertova ale to jen proto, že zvětšujete :-) my už sme na stejném bodě... dneska mamka jela na domeček vytřít, uklidit a pohlídat pána co nám zapojuje ČOV... a prý málem dostala infarkt... protože byla na chodbě ťápota.. a potom v koupelně udělaná žaluzie.... už aby bylo hotovo a vyměnili sme zámek, je to fakt nepříjemný, jak už si to zabydlujeme a každý nám tam teď může lézt :-(
Odpovědět
@mavo no to mi neříkej, že tam někdo leze bez vašeho vědomí? To bych vyváděla jako čert. Klíče mam jen já, manžel a švára, když by tam jel něco dělat a nemusel nás nahánět, jinak nikdo @hhranolka okna pěkný a dveře taky, až bude madlo, bude to super ;-) @lumber @veronikapulkertova já když jedu na stavbu, tak taky s Matym a je to úplně všude stejný - neustále montuje a domu jedeme jako čuňata :-D. Stále by přikládal v kamnech piroman. Strach mam, když okukujeme v patře - neni tam žádný zábradlí a díra ke schodům jako hrom, nejraději bych ho tam měla na provázku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka jo, někdo nám tam leze... a to tam příští týden pojede instalatér, ten pán co nám to stavěl, tak má ještě nějaké dodělávky (jako vymalovat jeden pokoj, dodělat lišty na chodbě - z obkladaček.... a tak) a taky tam pojedou sádrokartonáři, který mají být už jen v garáži, ale nemají od garáže klíč ani pípák... takže sem na to zvědavá.. a to tihle všichni mají klíče, protože já jsem v práci v Praze každý den a manžel je v práci třeba dva dny v kuse, mohl by se tam po cestě zastavit, ale taky nemůže hned a pořád a nemůže tam s nima být... a zrovna v úterý je v práci celý den a já mám celý den zkoušku tak tam být nikdo s nima nemůže :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi to nedalo a přehodila jsem si zkoušku o den... bylo tam naštěstí poslední volný místo... takže doufám, že to za dva dny sfouknout a já budu mít svatej pokoj že mi tam nikdo neleze sám a bez našeho vědomí... zítra už budeme mít hotovou i ložnici tak by mi kor přišlo divný kdyby tam někdo lez..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?