Stavba ne jaře 2010. Plánujete také někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte, protože plánujeme stavbu na jaro, tak hledám spřízněné duše pro plánování .....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte vsichni, nasla jsem uzasny schranky na dum, sice je jeste brzy, ale rika se: "pomalu-ale jiste" :)) Tak mrknete do albicka :)
Odpovědět
@mavo Ahoj, chtěla bych se tě zeptat, kde jsi vybírala podlahu expona domestic, nemůžu najít žádnou prodejnu, kde by měli větší vzorky než 3x3 cm, z tak malého vzorku si neumím představit celou podlahu. Nejlépe Brno a níže.. Kdyžtak děkuji za typ!
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikapulkertova fotky úžasné. Kdybyste příště měli volné místo, určitě se ozvěte :-D :-D :-D . jinak schránky jsou ohromné. My dělali včera část potěrů. Ale protože ještě nemáme dořešenou koupelnu tak tam se nedělali. Takže zbývá technická, záchod a ta koupelna, což jsou midimini místnosti. Jo a ještě garáž. Minulý týden jsme propočítávali kolik ještě budeme potřebovat korunek a vypadá to, že se budeme muse s kachláčkama rozloučit. No, uvidíme. Moc jsem se na ně těšila ale jsou důležitější věci (aspoň se tak uklidňuju) :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@lumber jen dotaz,.. do poteru davate kari site?
Odpovědět
Profilova fotka
@hhranolka no, já měla za to, že se tam dávají. Aspoň teda dřív. bylo nám řečeno, že tam být nemusí Tak nevím. Pokud budou nějaký problém půjdu za stavbyvedoucím :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
@lumber takze je tam nemate? nam ted delal cen. nabidku na podlahy a kari site tam ma.. asi za 40tis... ale v rozpoctu je nemam, proto me zajimalo, zda je tam mate, ci nikoliv ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak mam ted trosku pozistovano, tak kari site byt musi,.. shodl se na tom stavitel, projektant i dozor .. asi 350kg :-. to bude zase penez :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak to si teda ještě ověřím. Já tam teda nebyla, ale myslím, že je nedali
Odpovědět
Profilova fotka
@hhranolka a vy budete mít obyčejné potěry nebo anhydritové?
Odpovědět
Profilova fotka
@lumber beton,... na anhydrit byt nemusi... ja myslela, ze mate taky beton, tak to pardon ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :) dnes jsme vybrali asi skoro posledni polozku neresenou do domecku a to stineni :) Vybrali jsme system silhouette, je to latkoza zaluzie. V patek prijdou na zamereni. Uz at to vse je hotovo a uz bydlime,co? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikapulkertova vy jedete! kdy mate planovane stehovani?
Odpovědět
Článek se načítá
@veronikapulkertova tak to je paráda, až budeme vybírat takový věci, tak si budu pískat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hhranolka Polovinu kvetna, ale pocitam do kvetna :)
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikapulkertova za dva mesíce!!! bomba!!!! fakt vám to přeju, konečně do nového, my už se taky hrozně těšíme, ale my si ještě počkáme :( v pondeli se u nas snad zacnou delat omitky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hhranolka Je to hodne tim, ze delame vse s predstihem, veskery nabytek je ve vyrobe a kuchyn je uz na sklade :) Tez sedacka a ostatni veci jsou bud objednane nebo naskladnene. Ale taky se dockate :) Utece to jak voda, ono se ale rika, ze se dum zarizuje cely zivot, tez pocitam s tim, ze v tom kvetnu vse nebude tip top :)))
Odpovědět
@hhranolka @veronikapulkertova holky, tak jsem do ruky dostala nový katalog Sika a zjistila jsem, že dělají ten nábytek, co chci (Naturel Cube) i jen celý bílý, tak jsem se nadchla pro obklad Casanova, ale je celý lesklý i dlažba a jedna holčina mi psala, že se to blbě udržuje (dlažba), tak teď jsem na váškách, zda se na to nevyprdnout a nenechat to Via veneto roso :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka a fotecky, at to nemusím hledat a muzu se podivat?
Odpovědět
@hhranolka tady je odkaz http://www.siko-koupelny.cz/fotogaler... via veneto mam v albíku koupelny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka tak ja jsem pro via veneto :-N
Odpovědět
@hhranolka díky a myslíš nechat i ten nábytek naturel cube s hnědýma korpusama nebo dát bílé? To Via veneto bych chtěla aby hlavně převažovala červená a bílá, hnědé poskromnu
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka nabytek se mi libi, tak jak ho tam mas... bily zepredu a hnedy ze stran - prijde mi to jako hezké oživení, že ten nábytek není takový "mdlý"
Odpovědět
@hhranolka díky moc, asi se na to fakt vyprdnu a zůstanu u toho, co jsem vybrala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krystynka123 tak to ti asi moc neporadím.. kolem Brna... my jsme je viděli na veletrhu v Praze a potom i na prodejně... a je to firma baudekor.cz Leda si udělat výlet, v okolí Brna fakt nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, pěkně vás zanedbnávám co bydlíme... ale pořád pracujeme a vyděláváme na tu naší hrůzu, ještě nás čekají terénní úpravy a zahrada... příjezdovka a tak, takže se máme co otáčet abysme vyšli s korunkama. Do toho ještě ve škole samé seminárky a dopisuju bakalářku :-( Holky, jak jste na tom s fakturama za práci? Máte práci a materiál všude rozepsané nebo vám jen píšou "za elektroinstalační práce fakturujeme"? My sme si mysleli jak sme hezky na nule, že už máme všechno poplacené a nám teď chodí ještě faktury za elektroinstalaci a za instalatéřinu :-( jsem z toho docela nešťastná, protože to jsou 20tisícové faktury a to už je pro nás teď vážně ranec. Počítala sem, že nás elektrika vyšla na 186.000 a to je HOOOOOOOOOODNĚ! Ze začátku jsem myslela tak 120.000 a pořád chodí faktury, ale právě bez toho soupisu materiálu, tak nevím, jestli mě pěkně nenatáhli :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@mavo na zednickou práci máme od firmy rozpočet kde je materiál a práce rozepsaná. Co nám teď dělají plyn tak to máme v cenovce vč. práce. Když nám instalovali okna tak tak tam byla taky položka montáž. A nyní na dveře je montáž taky rozepsaná. A za tu elektriku to my prijde docela ranec. Co v tom máte všechno započítané?
Odpovědět
@mavo pardon ze sem lezu, nicmene ta palka za elektro me vazne dostala...muj otec je elektrikar, par baraku uz dela, vecer se zeptam...nicmene ve fakture bys mela mit presne specifikovana za co je to: natazeni kabelu, projeni zasuvek, atd atd a samozrejme samostatne material: kabely takovy a makovy, zasuvky, vypinace,....
Odpovědět
Profilova fotka
taky se mě zdá, že je to neskutečná cena...
Odpovědět
@mavo jejda Marti, tak to je fakt ranec, protože zatim máme roztahané všechny kabely na el. i zabezpečovačku a stály nás cca 26.000,-, takže počítám, že do 100.000,- se vejdeme bohatě i se strojkama a krabičkama, rozvodou skříní a prací
Odpovědět
Profilova fotka
@mavo bohužel i já se musím přidat k ostatním, nás stála elektrika komplet do 80 tisíc, vč. vypínačů a zásuvek, venkovních vývodů např. k bráně, přípojky atd. a to bez jakýkoliv slev ze známosti, normálně od firmy =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?