Stavba ne jaře 2010. Plánujete také někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte, protože plánujeme stavbu na jaro, tak hledám spřízněné duše pro plánování .....
Odpovědět
Profilova fotka
@hhranolka Paradne, dekuji, hotylek moooc hezky, more ciste, relativne teple, obloha po celou dobu pobytu bez mracku, teploucko, strava vynikajici, vsichni jsme si to moc uzili :) Zato jsme zdesena z tohoto naseho "leta" :(
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikapulkertova nojo v CR to je naprd - stridani bourka-vichrice a pak 35°C a vedro na padnutí, mam nizky tlak,.. takze nekdy sotva funim :-D a jak jste mezi tim postoupili na domku? myma hotove sadrokartony, ted se omita garaz a chysta se podlaha do garaze a zacnou obkladat koupelny ;-)
Odpovědět
ahoj holky, moc díky všem :-) @veronikapulkertova Veru, tak to je fajn, že jste si dovolenku užili, tady je to počasí fakt masakr. Dneska nám na jih zase něco hlásí, tak snad to bude OK u nás je nahoře připraveno téměř k malování, takže tento týden začínáme, ještě jsme vybrali barvy do ložnice a pokojíčků, tak snad to bude dle mých představ :-). Už jsem na baráku nebyla skoro 3 týdny, tak příští tam musim vyrazit a konečně se po 2 měsících podívat nahoru, jak je tam jen žebřík, vůbec jsem tam nebyla ;-) @hhranolka my začínáme obkládat do 14 dnů, tak se moc těšim
Odpovědět
Profilova fotka
U nas se pilne maka na nove casti, domluvili jsme se, ze se nastehujeme, az bude hotova i nova cast, az po fasade, tudiz v pulce listopadu. Navic mame problem s podlahou, vybrali jsme KAHRS a ti nestihaji vyrabet, takze termin dodani v polovine rijna :((( Jinou nechceme. Takze budeme ted ve stare casti prakticky stat. Ale architekt rikal, ze pak mu staci tyden a zaridi, zabydli cely dum:) Pristi tyden pokladame dlazbu a delame kuchyn a bude se vkladat krb, takze pak fotecky poslu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka tak já se taky přidávám ke gratulantům. Jsem tu teď málo, tak vždycky koukám jako blázen, co nového se stalo :-o :-D :-o . Nám Marťa je o měsíc později. 1.8. Super datum. Byl první neplatící dítě v porodnici. Zrovna rušili poplatky za miminka . Spořivý od malička - tak snad mu to vydrží :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme momentálně ve fázi malování. Ale už se to pěkně rýsuje. Super je, že už nejdou vidět sádroše a dostává to jednotný ráz. Ještě řešíme barvy do pokojíčků. To mi přijde docela oříšek. Malá chce žlutou s motýlky - ty bych snad mohla namalovat (nevíte jaké se používají barvy?) A malému tam chceme dát loďku, rybičky a tak. Je úplně blázen do ryb. Podklad by byl nejlepší asi modrý ale pokoj by pravděpodobně vypadal docela studeně tak přemýšlím nad zelenou. Nemáte nějaký typ?
Odpovědět
@lumber moc díky my kupujeme barvy ROKO, manžel to horem dolem pročítal a jsou na sádrokarton dobrý a i zkušenost s nima už máme ;-) Já vybrala do pokojíčků zelenou a tyrkysovou - budou jen stěny a jen některý, zbytek bílá a do ložnice jsem taky chtěla tyrkys, ale ta mi neprošla, tak manžel vybral šedivou, nu jsem zvědavá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky stavitelky :) Trosku ted s novou casti stojime, meli jsme zatopene zaklady sklepu-100 kubiku vody a neni vycerpano:) Zato se pilne maka vevnitr-krb dozden, v koupelnach jiz vany, vymalovani na bilou finis barvu, ve stredu pokladka dlazby-snad a pristi tyden SNAD UZ KONECNE KUCHYNE!!!!!!!!!!! :) A co vy? Kdy planujete stehovani?:)
Odpovědět
@veronikapulkertova ahoj Veru, tak to ste měli takový bazén v základech, viď ;-) Nejvíc se těšim na tu tvoji kuchyni, to jsem zvědavá U nás už bude hořejšek skoro vymalovaný bílou a pak jen dodělat ty barevné pruhy. V sobotu se začíná obkládat horní koupelna, tak tam budu oxidovat s našim nejmenšim a dozorovat :-D. Už máme hotové interiérové dveře, ale zatim se nemůžou namontovat, tak jsem je byla ojuknout na krámu a jsou krásný, už aby byly na svém místě :-). Rozhodli jsme se, že všude na baráku budou bílé vypínače Basic od Schneideru a jen v ložnici a koupelně Color - máme jich docela dost, to jsme čuměli =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikapulkertova na kuchyn se taky mooc tesim! @breberka vy jedete nejak opacne,.... nam se uz dodelava horni koupelna a je to sakra prachu, takze si nedokazu predstavit, ze bychom uz meli vymalovano jinak u nas je plan stehovani v zari bydleni od rijna vcera jsme objednali kuchyn dnes jsme objednali dvere, obklady do spodni koupelny a dnes se u nas cely den bagrovalo.. mame +- srovnany teren a poklada se plyn, kanalizace, destovka a osazeni reviznich sachet, do toho finisuji pripravy na finalni zabetonovani garaze...
Odpovědět
@hhranolka a prah je z čeho? jediný co práší je pak mytí spárovačky
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka trošku z rezani obkladacek, ale hlavne my nemame nikde listy, ale vsude jsou kamenicke rohy a to je prachu - fakt, chlap je celej bilej a kolegove ho nechteli ani pustit do auta :-D ale pokud budete mit listy, tak se zase tak moc prasit nebude,.. ale u nas je to fakt masakr
Odpovědět
Článek se načítá
@hhranolka jojo, budeme mít nerez lišty, takže se jen budou řezat obklady a to bordel nedělá. Když jsme obkládali koupelnu doma, tak tam byl trochu bordel jen na chodbě, kde jsme to měřili a řezali a pak až po tom zaspárování, to byl masakr, ale to budeme dělat až budou dveře, tak to tam zavřeme a bude to
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka Vodu mame jiz vycerpanou, muselo se to poradne vapkou ostrikat, zarostlo to brcalem:) Na kuchyn jsem i ja silene zvedava, pac jsme prekrocili zase rozpocet :DDD Vse ale zavisi na dlazbe, jiz vyjel kamion ze Spanelska, tak uvidime, za jak dlouho tu dorazi! Tez uz mame davno dvere na sklade, ale jeste nejakou dobu budou :( @hhranolka Pani, to mate brzky termin stehovani, at vam to vse vyjde, tesim se na fotecky!:) A holky prosim, prosim-jidelni zidle, budou smetanove-latka nebo kuze? Kuzi nemam rada, studi, lepi se na ni, ale zas na udrzbu...?
Odpovědět
@veronikapulkertova Veru, já bych volila látku, my to taky tak budeme mít, protože si říkám, že až se mi to přestane líbit, necham je přečalounit a bude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikapulkertova ja bych si dala alcantaru, delaji se z toho i sedacky.... omyvatelné jako kůže, ale teplé jako látka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Konecne po dlooooouhe dobe nam ve ctvrtek prijede kamen na zem do kuchyne a do zadveri ze Spanelska!!!! Tyden bezsparoveho pokladani a kuchyn!!!!!!!!!!!!!!!!! :) @hhranolka Dekuji, presto jsme jiz objednali Effezeta nova :) Jinak jsme se konecne trosku posunuli na stavbe, jelikoz neprsi a zacatek pristiho tydne zalevame strop sklepa v nove casti, to nejhorsi za nami, snad to pak pujde sup, sup, ale vzhledem k tomu, ze tam je hodne prosklenych ploch, tak cihel nebude tolik potreba :))) A jinak jsme detske pokojicky protahli a mame je ted po zamereni 26 a druhy 27m2 :))) Co noveho u vas? Chci fotecky!!! Ja musim nechat opravit fotak, fotim zatim jen mobilem :(
Odpovědět
Profilova fotka
u nas je tedy uz oficialne nove hlavne toto: http://www.modrykonik.cz/fotoblog/hhr...
Odpovědět
ahojky holky, tak jak pokračujete? My dneska dovezli obklady do spodní koupelny a kuchyně, tak hurá na další obkládání. Včera jsem vybrala obklad do hostovské koupelny - METROPOL (světlé, decentní a levné), tak budu matlat další návrh :-). Máme vymalovanou ložnici a manžel dodělává chodbu v patře, takže pak se vrhneme na podlahy a hořejšek bude připraven na dveře a finální úklid :-D Kuchyni jsem zadala jiným lidem, protože s truhlářem, co ji měl dělat byla blbá komunikace :-|, ale teď to bude super
Odpovědět
Profilova fotka
@hhranolka gratulace veliká!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@pavka411 díky ;-)
Odpovědět
@hhranolka Moc gratuluji a přeji pohodové těhotenství. @breberka My jsme za srpen stihli vymalovat celý domek, položit dlažbu v technické místnosti a v přízemí na chodbách a v hale. Příští týden asi dodělá manžílek garáž (naštukovat + vymalovat) a pak bude dělat spodní koupelnu.
Odpovědět
Profilova fotka
@jirulina tez děkuji :) jinak my máme vše vymalováno.... Zítra si jedu pro troubu, v pondělí přivezou Lednici a mrazak... Akorát jsme se ted trosku zasekli... Děláme topnou zkoušku a v patre se nám udělalo pár vlásecnicovych trhlin... Takže podlahar nechce položit vinyl dokud se nezjistí, co je s tím a zda uz to nebude pracovat.... Ach jo :(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u nás se musi vyspravit podlaha v ložnici- je to opravdu jen vlasecnice, tak spis jen pro jistotu... Ve čtvrtek se bude pokládat podlaha v přízemí :) uz se nemůžeme dočkat! Akorát ted řeším... Do konce mesice se musíme přestěhovat, ale to ještě nebude zkolaudovano... Ja jsem ale na nemocenské... Vycházky mám od 11-18hod.... A ted fakt nevím co s tím :( starostovi jsem volala.. Číslo popisne na 90% vím... Ale můžu si nechat napsat neschopenku na neskolaudovanou adresu? Ach jo :(
Odpovědět
@hhranolka tak paráda no s tou neschopenkou bych asi volala na sociálku a tam ti to řeknou asi nejlíp
Odpovědět
Profilova fotka
dnes nam pokládají podlahuuuuuu!
Odpovědět
@hhranolka Tak ať se jim podaří . Dej pak pár foteček :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, vcera jsme se vratili od more, tak koukam do albicek, co noveho a nestacim se divit :) Odpoledne jedeme tez na domecek, tak jsem zvedava, jak to vypada u nas:) @hhranolka Tesim se na fotecky podlahy, nam prijde jiz za mesic, uf, cekame na ni 3 mesice!!! :)))) Vsichni planujete stehovani a nam se to posunuje a posunuje :( Ale snad do Vanoc :))))
Odpovědět
Profilova fotka
Taaak, volal manzel, ze dnes ve 16.00 k nam prijede "velka delegace" - tchyne :( Uz to vidim: "Veroniko, to mate male, tady bych dala ale kulaty jidelni stul, ne hranaty atd, tento styl moderni styl kuchyne se mi nelibi, proc tohle mam takhle to takhle atd, pomoooc :)))) Snad je to u vas holky lepsi a nezazivate takove stresy jako ja, ale na druhou stranu diky jeji posledni navsteve dum zvetsujeme a bude o 80m2 vetsi :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hhranolka Prosim, topna zkouska se dela i pred polozenim drevenne podlahy? Dekuji moc. Nam rikali, ze musime po polezeni podlahy topit pomalu a zlehka, at si drevo zvykne.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?