Stavba ne jaře 2010. Plánujete také někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte, protože plánujeme stavbu na jaro, tak hledám spřízněné duše pro plánování .....
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikapulkertova no tak to je sila, po pul roce od objednani a ona ti rekne, ze se prestalo vyrabet? to je snad blbej vtip ne? tak to fakt nechapu! by měla briskně přijít s nějakou náhradou a s uplně úžasnou cenou a ne že vám řekne, že se to nevyrábí, tak at si najdete neco jineho... fakt na zabití! @breberka na nehty jsem mela par zakaznic, ale kdyz jsme se prestehovali do najmu, tak jsem to utla(v 1+kk se nedalo ani pohnout :-D ) jinak celou dobu delam nehty sobe a mamce,... diky kurzu jsem prodala i dost veci na nehty, takze me se to dost vyplatilo... a ja jsem si kurz hlavne delala s vidinou, ze az budu na materske, tak abych se nezblaznila a mela moznost neco doma delat. jo a jinak kdybych se nehtum venovala na 100% tak si vydelam asi vic nez v praci.... ono manualni, remeslne prace, ktere si delas na sebe, tak vydelavaji mnohem vic, nez tuctovy zamestnanec pracujici hlavou :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Holky v rychlosti, s kamenem budu vedet vice v pondeli, asi nam bude vracet penize, resime to i ted pres vikend. Palubky se prejedou, ocisti a natre se lepsi barvou, aby byla videt textura dreva. Jinak veletr uzasny, dostala jsem od manzela uzasny darek-krasnou bilou designonou lenosku, hodim pak foto, vice zitra :)
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikapulkertova krásná lenoška! tak jinak u nás,.. myčka poprve myla - máme miele 1874 a je to super, velmi prostorné koše, když myčka domyla, tak se sama pootevřela, aby dobře větrala,.. fakt bomba! prvni pečení v troubě - nastavila jsem, že pečemě kuře a trouba sama upekla - jen 1 jsem podlevala, jinak jsem na kuře nešáhla, trouba sama nahlásila, že už má upečeno :-D maso výborně propečené a s kůrčičkou, nic nebylo spalene. jo a dvirka byla uplne studena... takže zatím také spokojenost koupili jsme sedačku v ikea - takže máme obyvák (zvítězila cena) přišly kliky ke dveřím, namontované jsou ale jen 1 dveře(manžel u toho seděl skoro 2 hodiny a když tu 1 dodelal, tak zhodnotil, že jde dělat něco jineho :-N ) koupeny závěsy do nynější ložnice - posléze pokoj pro hosty a poté pokojíček pro 2 druhé dítko objednána záclona do pokojícku a roletka do koupelny o víkendu mi manžel přivezl pračku, takže jsme vyzkoušeli shoz na prádlo :-D funguje :-D obyvak i ložnici vam vyfotim,.. ale zalozim nove uzavrene album ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hhranolka Tak to jsi me potesila, tez budeme mit mycku miele, vlastne vse, manzel totiz na tuto znacku neda dopustit, tak jsem rada, ze jsi spokojena :) Manzel je sikovny, ze alespon namontuje kliky, to u nas by asi nedopadlo dobre, takze vse, opravdu vse, delaji remeslnici :) Hih, taky budeme mit hostovsky pokoj, poslezi detsky pokojicek, a sem tam loznici, kdyz bude manzel chrapat :) Objednana zaclonka do pokojicku, takze uz vis pohlavi? :) Nebo neutral? Jak prosim nastavis soukromi do albicka, cili vstup jen povolenym, tez bych chtela, az budeme finisovat...dekuji. Jinak co noveho u nas? Dnes se rozsekne problem s kameny. Pani nam dluzi kamen na parapety vnitrni, vnejsi, kamennou dlazbu do zadveri a travertin pred krb na krb. Travertin poptala u jine firmy, dnes rekne, kdy by mel dorazit, odsouhlasime, nebo poptame jinde. To same se zbytkem zbozi. Tak jsem OPRAVDU MOC ZVEDAVA. Rozhodne tuto firmu nikomu nedoporucuji-DEMARMI. Pani teprve zacina a je videt, ze si toho na sebe vzala moc a nezvlada to. Ve ctvrtek nastupuji krovari, budou rozebirat pulku strechy!!!! Aby napojili novou cast, tak mam z toho docela hruzu. Musi to dobre prikryt plachtami, protoze desti se asi nevyhneme. Dnes jedu vybrat dlazbu do technicke a do spajzky, takze Hornbach to jisti. Zitra maji prijit oknari na zamereni oken, tak se tesiiiim, snad tu budou driv, jak za 2 mesice :(((((
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, holky - @hhranolka: Tak to je super, že jsi spokojená se spotřebiči. :) Těším se na zbytek foteček - hlavně sedačku :-) @veronikapulkertova: Jde to takto, že si vytvoříte nové album a dáte opravdu jen pro přátele - nikoli registrované nebo všem. :) Lenoška je nááádherná. Já se tam zamilovala do STARDECO - jak dojde sedačka, tak objednáme obrazy, vázy a lampu. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@beatrice.h JJ, obrazy STARDECO me tez zaujaly :) A to si asi budu muset probrat pratele,ze? Odsouhlasila jsem to kazdymu, kdo me o to pozdal :-o
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikapulkertova Ano přesně tak. :(
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikapulkertova jak pise, bea,... nastavit jen pro pratele ... ja teda ty pratele tridim uz od zacatku,.. do pratel si me chtelo pridat tolik lidi, se kterymi jsem si nikdy nepsala,.. tak jsem jim vzdy odepsala, ze se omlouvam, ale ze do pratel si pridavam jen lidi, se kterymi se bavim, nebo mam neco spolecneho a ze kdyz dotycny dorazi do nejake diskuze kde jsem a zacneme se spolu bavit, ze si ho pak pridam(vetsinou jsem se s temi lidmi jiz nikde nepotkala) u miele jen pozor, ne vsechny mycky se sami oteviraji(dokonce se i sama zavira - neco jako suplik, jen do ni strcis a ona uz se sama zacvakne)
Odpovědět
Profilova fotka
@hhranolka Aha, tak to se budu muset nechat prekvapit, smim poprosit o model, ktery mas? Dekuji. Mam pocit, ze jsme toto resili, ale ze tam byl rozdil v tom, jestli ten panel pujde videt, ci ne, ze pokud nejde videt, mycka se otevre, pokud panel mycky je videt, otviram sama, ale nejsem si 100% jista...
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikapulkertova máme tuto: http://www.bucur-nabytek.cz/eshop/ves... a je to u ni psane - Komfortní funkce dvířek "Automatické zavírání dvířek" a "Sušení Plus" jo a jeste jedna vyhoda, sul je ve dvirkach, nikoliv na spodu mycky, takze se pekne sul doplnuje
Odpovědět
@hhranolka @beatrice.h @veronikapulkertova holky, tak jsme za sobotu a část neděle ztihli položit vinyl v pokojíku a zalištovat ho (jen chybí lišta u stěn, kde budou dveře a u sloupu), pak máme skoro položený vinyl v ložnici. Jde to suprově a jsme z barvy fakt nadšení - nádherná. Manžel musel včera ještě rozbalit jednu postel, kterou jsme koupili klukům, tak jsem usoudila, že ji chci bílou (teď je jen jako v bílém oparu a prosvitá přes to dřevo), tak je obě natřu :-D. Dneska dorazí materiál na kuchyni, tak se taky strašně těšim, konečně se zašne něco dít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka krásný dekor!
Odpovědět
Článek se načítá
@veronikapulkertova kde máš tu lenošku, já ji nevidim :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj zavítám se na chvíli mezi vás - musím pochválit veru @breberka podlahu - vypadá to fakt krásně .. ještě se tě po čase zeptám jak se to udržuje ..jestli to bude lepší než naše hnědá plovoučka dole .. já bych moc ráda dala i nahoru do děcáků tmavou podlahu ale odrazuje mě právě ta v obýváku - vše je na ní vidět a pak to, že tam jsou světlá okna a trámy .. ale u vás to fakt vypadá dobře a vůbec se to neruší :) @veronikapulkertova u tebe v albíčku jsem viděla tu sedačku - lenošku - no je krásná :) to bude odpočinek to věřím .. u nás se ted dává hodně peněz do dostavby podkroví (ted bylo topení na pořadu dne, takže na vybavení toho moc nezbylo .. @hhranolka můžu se zeptat co jste vybrali za sedačku? my zvažujem karlstad - 2 lenošky a 3 sedáky .. ale přítelovi se zdají ty nožičky moc vysoké .. jaké s tím máte holky zkušenot? my budem mít první sedačku (u rodičů nepočítám ) a nevím co je lepší - až na zem nebo na nožičkách?
Odpovědět
Profilova fotka
@baraz vzali jsme tidafors http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/h... za me urcite lepe na nozickach - da se pod ni alespon trochu vysát, vytrit - toho bordelu pod sedackou, ktera byla az na zem,.. fuj - uz to nechci zazit. u nas idelane 10cm od zeme, aby mi pod sedaku mohla zajizdet i roomba, ktera ma cca 8cm
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji za obrázek - ale je malá - no což to nevadí ..spíš tedy ocenuji názor - tohle nás vůbec nepadlo - takováhle "předost" hned to příteli řeknu a to myslím bude silný argument :) já právě ted řeším, zda počkat a šetřit na nějakou drahou (ale plánujeme v dohledné době přírůstky ..) a nebo zda koupit levnou - levnější .. oni ty sedačky ke 4m stojí fakt dost ..
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka Lenoska je v albicku-Bungalov 19-hostovsky pokoj, pac bude tam, v rohovem balkonovem proskleni :)
Odpovědět
Profilova fotka
@baraz to same jsme resili i my... u nas je tedy uz mimco na ceste,.. ted vsichni znami nam rikaji, jak jim jejich drobecek znicil sedacku,... tak vyhrala levna varianta, svoji funkci splni a za xy let, az sedacku dodelame, tak nasetrime a koupime si uz nejakou peknou ;-) hlavne jestli vam je ta karlstad pohodlna.. nam vic sedela ta tidafors ;-)
Odpovědět
@hhranolka @baraz ahoj, taky vam sem trosku vlezu k reseni vysky sedacky...mame z Ikea kozenou, vysokou, tak cca 15cm o zeme urcite a uz bych nizsi nikdy nechtela, prach se pod sedacku dostane at je nizka nebo vysoka, ale u vysoke se to da uklidit jak vysavacem, tak mopem. A toho bordelu ze tam teda je. hranolko, jak jsi spokojena s Roombou? Chci si ji take koupit, tu 534 PET tusim.
Odpovědět
Profilova fotka
@hhranolka @mitote no my máme ikeu daleko plzen - praha - takže tam jezdíme tak 2x za rok .. zrovna se tam chystáme za 14 dnů - až pojedu na letiště - jedu do Vietnamu - se pochlubím .. takže jí vyzkoušíme .. na živo jsme jí neviděli .. hlavně přítel a vlasně ani já nechceme měkké sedáky .. takže to musíme obhlídnout .. ideálně potřebujeme něco 1,7x 3,8 m .. a to se blbě shání .. jsme už ochotni jít teda i do menší .. a zrovna ted v zimě to na mě dopadá - to že sedačku nemáme, si pořád představuju jak si lehnu, zapálím svíčku a budu si při lampičce číst knížku .. asi sem blázen - já vím :)
Odpovědět
@baraz tak Karlstad je podle me zrovna mekka a Ektorp jeste mekci. Navic ja teda latkove nemam rada. Nicmene mam kozenou z Ikea a popravde uz bych si ji tam znovu nikdy nekoupila, hold cena odpovida kvalite a po trech letech mam kuzi na dvou mistech prasklou. Takze popravde ja do domku na pohovku nasetrim a pujdu do nejake poradne. Ale urcite vysoke ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
říkám - uvidíme .. pokud tedy máte někdo typ- co by nám mohlo vyhovovat a byla za "dobré" peníze .. budu moc ráda ..my taky chtěli našetřit - ale pokud budem dávat za sedačku 50, za stěnu 20, za židle 15, za skříně 50 ..tak to potrvá tak 2 roky než se vybavíme ..:( asi budou muset nastat kompromisy ..
Odpovědět
@baraz ja mam tuhle http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro..., jako prostorem, vyskou ideal. Jen nevim jestli jsem ji treba malo neimpregnovala a nebo jestli ji neposkodil pes, protoze jedna pulka je uz dost vysoupana a jsou tam male dve prasklinky. Ale zase kdyz to tak vezmu, kozena zidle z Kika me totalne prasklou kuzi po cele delce uz po roce :-N
Odpovědět
@baraz naprostej souhlas s holkama, nízkou už nikdy, máme ji doma a je to šílený. Jsou tam jen 5 cm nožky, takže pod ní nezajedu ani náhodou, tak ji tu rvu a šoupu, když chci vysát pod a za ní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka přítel už to vzal jako argument .. tak ted najít tu pravou :)
Odpovědět
@baraz to víš. Já mam taky jednu vybranou za 60 tis, ale prachy nejsou, tak nevim, co my v tom obýváku vlastně budeme mít :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka no my už v něm rok nemáme nic, tak by to chtělo změnu .. ježíšek donese židle!! do ted jsme měli jen 2 barovky.. tak to bude úspěch - ale ta sedačka .. jéé to by bylo
Odpovědět
@baraz to věřim, my budeme mít kuchyni, koupelny, technickou, děcáky a lehce ložnici a asi šlus. do baráku vezmeme zatim starý stůl a židle, ale sedačku chceme právě nechat v bytě
Odpovědět
jo holky, to ja se dnes nadchla sedackama natuzzi :-D kamaradka tam prodava a je schopna me dat nejakou malou slevu, ale i tak jsou tak palby...a zamilovala jsem se do jeji zeleneho usaka z nove kolekce, ale jen za kreslo dat 30 tis? :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikapulkertova jeste jsem ti neodpovedela,.. zaclona do detskeho bude bila, hladka a az zavesy doladime dle mimca,.. pohlavi jeste nevime, ale dnes jdu na velky ultrazvuk,.. tak treba se neco dozvime @mitote roomba je pro me ohromny pomocnik, mam 560 a jsem mooc spokojena, jedina nevyhoda je, ze základnu musí mít na viditelném místě, jinak ji nemusí najít :( nepamatuje si, kde ma domecek, ale uklízí suprově! sem do domu budu porizovat jeste jednoho robotka,.. abych mela 1 v prizemi a 1 v patre jinak sedacka natuzzi,.. to nejsi zadny troskar :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?