Stavba ne jaře 2010. Plánujete také někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte, protože plánujeme stavbu na jaro, tak hledám spřízněné duše pro plánování .....
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka Jasny, maji i jine stineni a opravdu jsem poptavala hodne firem a tohle byla firma s nejlepsi nabidkou. A o cene mi nemluv, jen zastinit oblouk, kde je 5 oken, uf :(
Odpovědět
@veronikapulkertova to věřim, já ještě zkusim poptat u pána, od kterýho máme parapety a předokenní roletu, protože dělá i vnitřní žaluzie a sítě proti hmyzu (ty určitě chci), tak jestli dělá i víc věcí...
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikapulkertova uf cena je fakt vysoká,.. ale jsou krááásný!
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikapulkertova koukala jsem na fotky a opravdu domek už vypadá moc hezky .. a to ještě nejsou ani tašky :) super! stínění máte vybrané taky moc pěkné - ale cena .. chápu, že když se zamiluješ není co řešit :) @breberka my máme žaluzie+záclonku - v obýváku průhlednou, v ložici závěs. jenže stejně pokud to jde nechávám všechno roztažený - aby mi nic nebránilo výhledu :)
Odpovědět
@baraz já hlavně řešim, až se sešeří nebo bude tma a já budu svítit, aby jsme tam nebyli jako ve výloze :-D, jinak taky budu ráda koukat a pozorovat.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka tak určo záleží na financích ..my potřebovali co nejlevnější - a to byly obyč žaluzie ... ale kdybych mohla dám předokení ..i pro pocit většího bezpečí
Odpovědět
@baraz to je u nás stejný, nakonec jsme dali předokenní jen před to fr. ok, takže to vidim buď na klasický žaluzie nebo látkový roletky, nu uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
@baraz @breberka No my ten jidelni stul budeme mit v prosklennem oblouku, tudiz tam bychom jako ve vyloze opravdu byli, proto tam potrebujeme kvalitni stineni. A zaluzie drevenne jsem zvazovala, ale musela bych je porad zatahovat, takhle ty silhouettky maji jeste latku vzadu, tak to nebudu muset tak porad regulovat. A jelikoz je kuchyne a obyvak skoro jako jeden prostor, nemuzu stineni mit jinde jine. Ale cena je velka a i my to budeme muset delat na casti :)
Odpovědět
@baraz @veronikapulkertova holky, myslíte si, že se třeba dává záclona i jen do prostoru okna, tedy jako např. ta roletka?
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka nevím jestli to chápu dobře - jako že by nebyla širší ani delší než okno??
Odpovědět
@baraz jj v podstatě ji zasadit jako do okna a v kuchyni třeba i udělat kratší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka já myslím, že by to šlo .. i mě končí asi cca 20 cm nad oknem ..jukni v albu ..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@breberka Veru, já mám na oknech v kuchyni roletky, pak záclony a v obyváku japonské rolety z Ikei, ale uvažují, že tam dám taky záclonu. Uvidíme. :) @hhranolka Ke klučíkovi gratulujeme... i když já první chtěla kluka a taky jsme to až do konce porodu nevěděli co čekáme, a až mi při císaři (byla jsem lokálně) a manžel vedle mě řekl, že máme zdravou a krásnou holčičku, tak moje reakce byla: NO TO SNAD NE.. :-N Taky jsem z toho chytla denní poporodní depresi, pak se to malé klubíčko začalo na mě culit, hýbat pusinkou, ručičkama, celé a já si šáhla na bříško, že to opravdu není sen a to miminko vedle mě je opravdu moje. Tak jsem se zamilovala a miluji ji doteď... a pevně věřím a doufám, že druhé miminko časem bude holčička nebo nejraději dvojčátka a páreček.. x-) x-) x-) Není důležité co se narodí, ale zdraví je k nezaplacení - tak to je hodně důležitý. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@beatrice.h :-D jo.. dobrá reakce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hhranolka To si piš - a já byla tak ráda, že jsem nevěděla co čekámeab (kdybych to věděla - tak věřím tomu, že bych si to těhu ani zaboha neužívala a přitom je to fakt jedno), bo všichni říkali, to je jasné - bříško má na klučíka a já se tak pyšně nosila a sousedka co vždy uhodla pohlaví u maminek u mě řekla: To bude ogar bez debat (chuděrka se z tý zprávy že je to holčička a neuhodla to, opila a pak ji bylo zle) 8-) :-D . Manžel dojel z porodnice - já rodila v 17:18 a ukazuje moji mamči fotečky a ona říká krásné miminko a toho pindíka mi ukaž, vždyť jsi to celý ty, protože fakt vypadala jako kluk a on, že tam žádný není... :-D :-D - a že jsem z toho hodně špatná - tak sedla do auta a dojela ještě za mnou kolem 20 hod.a snažila se mě uklidnit. :) Pak to bylo fajn a už bych ji nevyměnila - je zlatíčko. x-) x-)
Odpovědět
@beatrice.h Martinko a prosím jak máš ty záclonky široký, dle fotky mi to přijde že skoro zároveň s oknem
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka Krasne a hezke (dokonce levnejsi stineni) je tohle: to ma myslim i betrice.h - http://www.stineni.cz/latkove-zaluzie... nebo rimske rolety zaclonovych barev http://www.stineni.cz/rimske-rolety/ @beatrice.h Tvuj pribeh je uzasny, prekvapeni verim, ze bylo velike. Ja holcicku vedela tutove. Musela jsem na odber plodove vody, spatne triple testy, riziko na downa 1:19 :( A mame krasnou zdravou holcicku :)
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka Přesně - a to jen proto, že se to nedá koupit přesně - já si to nechala upravit u švadlenky - mělo to rozměr 120x170 a okno má 90x100 - a jelikož jsem to chtěla zapustit do okna, tak jsem si to nechala zkrátit na 95x90 a sedí tam super. :) Stálo to hotové ty 3 kusy - bylo to ze 469 Kč na 179 Kč, u švadlenky jsem za přešití nechala 50 Kč za každou záclonku a super. Jsem spokojená - je to provizorní, ale paráda. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikapulkertova Tak to věřím - musely to být taky nervy, br.....máte moc moc krásnou holčičku. :) takhle bych se asik taky dozvěděla co čekáme, ale manžel to vědět nechtěl, bylo mu to jedno - zdraví bylo přednější. A Doktorka když věděla, že si přeji chlapečka, tak jsem ji pořád tak nakukovala na utz a říkám, je to krásně vidět, že?? Že bych si to nechala říct a ona mi říká - toš už to vydržte, když jste to vydržela tak dlouho - bylo to v 36.týdnu. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj všem, vzhledem k tomu, že každý rok darujeme hračku detem bez domova,... tak třeba to zaujme i vas Databáze dětských přání, v níž je letos zahrnuto 1.400 dětí a tedy 2.800 přání, bude zpřístupněna od 9.11.2011 od 9:11 hodin. www.rozhlas.cz/darujhracku NOVÝ WEB A DATABÁZE DĚTÍ A JEJICH PŘÁNÍ http://projekty.rozhlas.cz/darujhrack... : - je zde možnost plnění i náhradního přání - jsou zde skeny přímo originálů dětmi malovaných přání BEZPLATNÉ DORUČENÍ DÁRKŮ: Spolecne s GLS , logistickym partnerem projektu jsme pro Vas pripravili moznost jak ZDARMA – RYCHLE - POHODLNĚ – BEZ DOCHAZENI a NOSENI DARKU KAMKOLIV a CEKANI FRONT Vas darek doručit do Ceskeho rozhlasu nejen od Vas z domu, ale treba i z firmy nebo mista, ktere urcite, vcetne napriklad primo ze skladu e-shopu, kde by jste pripadne darek poridili nebo obchodu, kde jej koupite, aby jste jej nemuseli nosit domu a nasledne napriklad za penize na postu. http://www.gls-czech.com/darujhracku/
Odpovědět
Profilova fotka
hhranolka: to je hezký nápad, nikdy jsem o tom neslyšela, tak díky za odkaz =)
Odpovědět
tak jsem dneska koukala po světlech - něco mam předvybráno, je toho ale fakt moc na výběr :-) pak jsem poptala jídelní stůl a 6 židlý - cena super a v pátek dovezou schody, tak se taaak těšim - manžel nebude doma, tak je musim zařídit a převzít :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to my máme světla vybrána uz dlouho, ale jsou strašně drahy... Takže zvítězily objimky :-D
Odpovědět
@hhranolka u nás to taky tak sem tam bude :-D
Odpovědět
je jídelní stůl 180 x 90 (rozložitelný na 250) + 6 židlý za 14.000,- dobrá cena?
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka my máme jedine světlo ve Spajzu pod schodama, neboť tam objimka vadila a nesli zavřít dveře :) a pak uz jen Ledky v kuchyni, neboť se musel vyfrezovat proužek a Ledky v obýváku, podle kterých bych dělaný sadrokartonovy sokl... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka a foto stolu a židli? Záleží jaky je...
Odpovědět
@hhranolka ořechová barva, jinak materiál buk a deska stolu je lamino
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka jo, tak myslím, ze cena je ok ;-)
Odpovědět
@hhranolka stůl jsem chtěla hranatější, ale nemaji rozměr 180 cm
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?