Stavba ne jaře 2010. Plánujete také někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte, protože plánujeme stavbu na jaro, tak hledám spřízněné duše pro plánování .....
Odpovědět
Profilova fotka
@beatrice.h Jeste jsem ti vyfotila ty dve barvy, at se ti lepe rozhoduje, pokud je doma nemas, ale muj nazor mas v IP :)
Odpovědět
tak jsem našla ještě lepší stůl, takže asi vyhraje, protože jsem na stejný ceně
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka Stul je moc hezky :) I cena je myslim, o.k :)
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka tak tento je určitě hezčí....
Odpovědět
@hhranolka taky si myslim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
veru tehle je opravdu hezčí, řekla bych že my máme doma tvarově stejný .) @breberka
Odpovědět
@baraz odkud ho máte vy Baru?
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka u nás ve stodě je takový obchod kam dovážejí "kšunty" z německa .. ale ten stůl je naprosto ok. vyšel na 5000 kč. ten stejný - jen jinou barvu má v albu a doma i staflicka tak můžeš juknout ..
Odpovědět
@baraz super, tenhle, co jsem našla já je za cca 5.500,- a rozložitelný na 230
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka ten náš je taky rozložitelný .. to místo rozložení není vůbec vidět ..:) ještě jsme ho nerozkládali, ale předpokládám, že to bude ten stejný rozměr :) ale jako ty stoly jsou těžký jako blázen .. stěhovat to dovnitř byla fakt makačka .. dnes mi na něj přišel ušitý ubrus z MMB tak ho doma zkusím a hodím foto :)
Odpovědět
holky, protoze vas znam a mate vsechny vkus, potrebuji poradit :-) mam toaletni stolek se zrcadlem a potrebuji vedet, jestli se me k tomu tahle svetylka hodi. Bud ta trojka nalezato a nebo dve po jednom na boky.
Odpovědět
@mitote bublinkovýma světýlkama maji přeci ověnčený zrcadla ve filmech celebrity :-D mě se to líbí
Odpovědět
Článek se načítá
@breberka no popravde jsem se tim inspirovala ze :-D ale hlavne chci aby to bylo elegantni a extravagantni zaroven :-)
Odpovědět
@mitote :-D já bych dala na každý bok jedno
Odpovědět
@breberka myslis jako jedno a jedno nebo tri a tri?
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote tak ja jsem za 3 po kazde strane,...kdyby bylo 1 z kazde strany, tak to bude malo(esteticky)
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote A co dat troj-svetlo nad zrcadlo vodorovne a po stranach dve a dve jedno-svetla?
Odpovědět
@hhranolka jo? ja to tak puvodne mela v planu s jinym svetlem :-) @parisienne aaaaaaaa uz me motate hlavu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote to chapu, clovek chce mit moznost volby, ale kdyz se ma pro neco rozhodnout :-D (teda ja to tak aspon mam) ja mam obecne rada veci, ktere jsou takove nesymetricky-symetricke - kdyby na kazde hrane zrcadla stejny pocet svetel, tak by mi to prislo moc fadni, tim 3-svetlem se ta prvoplanovita symetricnost podle me trochu rozbije a mohlo by to vypadat docela prirozene :-)
Odpovědět
@parisienne no ja puvodne chtela dat na kazdou stranu tohle http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro...
Odpovědět
@mitote 3 po každé straně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote varianta od @parisienne tez neni spatna,.. ale upravila bych to 3 svetlo nad a 1 svetlo vlevo a 1svetlo v pravo .. to bude urcite take zajimave
Odpovědět
Profilova fotka
jinak ja jsem spise pro tu symetricnost
Odpovědět
@mitote tak to je parádní, to se mi taky líbí :-) to bych dala asi na všechny 3 strany ;-)
Odpovědět
@hhranolka taky to tak mam, většinou se snažim věci vyrovnávat do symetriky, tak snad se mi to povede v domečku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hhranolka @breberka holky, to jste jako muj manzel, ten by bez symetrie nedokazal zit :-N Ja to mam spis tak, ze kdyz je vsechno symetricke, tak uz je to na me moc. @mitote to z Ikei se mi libi nejvic, to si tam dokazu predstavit asi o neco vic. Ale zase je otazka, jestli je to zrcadlo k tomu dost velke - me se tyhle svetla libi u velkych zrcadel, ale to je uz vec osobniho vkusu :-)
Odpovědět
no ja mam take rada symetrii... :-D ja prave premyslela ze bud to z Hornbachu dat jen trojku nahoru a nebo z Ikei na kazdou stranu... proste jako filmova hvezda :-D
Odpovědět
ahoj holky, tak zas po nějaké době v diskuzi, ale fotky poctivě přidávám :-) potřebovala bych radu, chystáme se kupovat garážová vrata a teď nevím http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/k... fasáda bude na garáži ta tmavší hnědá jako je na římse pod střechou a teď manžel by dal garážová vrata vínový jako jsou vchodový dveře na následující fotce, já bych byla asi spíš pro tmavý ořech jako jsou okna, mám strach že ta vínová bude jak pěst na oko na tak velkou plochu, jsou to vlastně dvoje vrata vedle sebe jak je na fotce vidět a bude to lamela, ale zas nevím aby se ty hnědý navzájem netloukly, co byste poradily?
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote osobne bych to asi nekombinovala - bud jenom Ikea nebo Hornbach. Nevim, jestli si to pamatuju spravne, ale myslim, ze by ta svetla mela byt kolem celeho, aby se ti nehazely stiny, kdyz se budes malovat - kdysy jsem to nekde cetla, ale mozna placam nesmysly a akorat si to spatne pamatuju:-N .
Odpovědět
@kremrolka01 a co vás vedlo k tomu, dát vchodovky jiný odstín než okna? ;-) mě se víc líbí ten ořech, ale otázkou je, jestli by to nebylo divný mít jen jediný dveře vínové a zbytek oříšek....Hele, je vchod ze stejného směru jako budou garáže?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?