Stavba podzim 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Příští pondělí by měla dorazit firma a měli bychom začít stavět. Je tu ještě někdo, kdo chce do konce roku stihnout hrubou stavbu, střechu a okna? My budeme stavět z ytongu. Dům je naprojektovaný jako nízkoenergetický.
Odpovědět
Profilova fotka
Všem přeji v novém roce jen to nejlepší a ať nám ty baráčky hezky rostou a máme štěstí na slušné a pracovité řemeslníky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný nový rok 2012, ať máme domečky obyvatelné a příští Silvestr slavíme pod střechami a máme se krásně.. spokojenost a zdraví všem... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nám nový rok nezačal vesele,,, máme velký smutek... :-(
Odpovědět
Taky všem krásný a pohodový nový rok 2012.. Já doufám, že v domečku stríávíme již vánoce :o) , ale je to asi trochu bláhový...
Odpovědět
Profilova fotka
To já teda doufám, že další Vánoce budou už v novém ;-) Chtěli bychom se stěhovat nějak v létě, ale raději počítám s těmi Vánocemi ;-) @granda To je mi líto. Snad vás už nic víc smuteného nepotká.
Odpovědět
Profilova fotka
@sonik05 také bych chtěla být na Václava v domečku, ale uvidíme jak brzo přijde jaro a začneme pracovat na domečku.. ale počítám spíše s listopadem, nebo prosincem.. snad to rychle uteče a budeme bydlet spolu v domečku..
Odpovědět
Profilova fotka
@sonik05 @granda já bych se uplně tetelila blahem bydlet v domečku na vánoce...původně jsme to tak plánovali, ale teď jsme si dělali předběžný rozpočet a nějak máme obavy jestli to dáme... asi budou chybět penízky na finální věci tak stěhování asi až jaro příští rok...pokud to bude dřív budu jen ráda ale nechci se už k žadnému datu fixovat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky stavitelky, taky vám přeju krásný a hlavně pohodový celý nový rok! My jsme měli v úmyslu se stěhovat v létě, ale už jsme to posunuli na podzim, tak snad tam budeme alespoň na Vánoce... Přidali jsme pár nových věcí, takže se nám navýšil rozpočet, a prodejní ceny bytů jsou ještě níž než loni (předloni), takže uvidíme, esli nám taky nebudou chybět čvončlíky na dodělání do obyvatelného stavu....
Odpovědět
Profilova fotka
@ykram já už jsem si řekla, že si raději 4 měsíce počkám a došetříme a budu to mít podle svých představ a bez ústupku... ale to brzké bydlení strašně láká...
Odpovědět
Profilova fotka
My to také chceme dostat do obyvatelného stavu a hned se nastěhovat. Nepotřebuju hned třeba všude nový nábytek. Myslím, že penízky budou chybět například na dveře...tak nemusím mít všechny najednou. Uvidíme, nějak to dopadne. Jak se říká, počítej s horším, doufej v lepší.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, také přeju do nového roku jen to nejlepší a ať nám ty stavby rychle rostou! My taky doufáme, že do Vánoc budeme ve svém, stačí nám udělat přízemí a patro až časem, tak snad to zvládneme. Navíc plánujeme na podzim veselku, tak kdyby se podařilo nastěhovat dřív, budeme jen rádi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radulinka001 JJ, to souhlasím! Ale i s šetřením o pár měsíců víc to budou podstatně bojovnější podmínky, než bylo v plánu:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@handule tak to gratuluji k veselce, mi ji uz mame za sebou, ale vdavala bych se hnedka znova.. je to moc pekne..
Odpovědět
Profilova fotka
@radulinka001 no mi budeme muset, bydlime u rodicu manzela a take chteji byt samy a mit vice mista. ma doma jeste dva bratry. ale snad se to stihne dřivejc a budeme se moci stěhovat. já plánuji montáž kuchyně v létě. tak pak hnedka bydlím...
Odpovědět
Profilova fotka
@ykram @granda @sonik05 no my jsme si řekli, že se nebudeme stěhovat pokud nebude všecko hotové....my už jsme rekonstruovali podkroví v domku od manželových rodičů kde teď bydlíme a já jsem strašně tlačila na pilu a chtěla se co nejdříve stěhovat dopadlo to tak že bydlíme 4 roky a doteď máme nedodělky...jak už člověk jednou bydlí tak začne spoustu věci přehlížet...
Odpovědět
Profilova fotka
@granda jéé, dík ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radulinka001 Z toho obavy nemám, pže manžílek je docela puntíčkář - když jsem rekonstruovala byt, taky mi zůstalo pár nedodělků, ale když se pak ke mě přistěhoval, všechny resty se co nejdřív dodělaly :-) Asi je to tím, že je doma víc než já a chce být v hezkém prostředí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
cau holky, taky preji vse nej do noveho roku. nam dodelavaji okapy a izolace na strese, okna stale jeste nemame poresene, ale na kuchyni uz pracujem :-) tady davam foto, asi vsem nepadnem do vkusu :), ale jeste to mozna prohodim bila linka a modra zastena, dvere do spize a skrinky pod schodistem. a taky ten svetle modry prouzek tam nechci to architektka si hrala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ganna: jo pěkné, zajímavé.. to sítka u schodů je seper, na vzkazy, fotky...
Odpovědět
Profilova fotka
@handule tak jsi taky na beremese??? to bych ti okoukla albicko... tady je super, že získáš nápady a pak můžeš doma vyrábět... já si udělala sama oznámení... makala na něm tři měsíce a bylo pěkné.. každý chválil...tak i vyráběla výzdobu a tak.. no super čas..
Odpovědět
Profilova fotka
@radulinka001 tak to já nemám obavu, protože se nebudeme stěhovat do nehotového. ale bez dveří se obejdu, nepotřebuji všude nábytek. to dům domem nedělá... dělají jej lidé, co tam bydlí... manžel to s rodinou dodělá a pak se nastěhujeme.. sluníčko to pěkně vysuší a pak se nastěhujeme... mám tokového muže jako ykram, pořád doma něco opravuje, natírá,, no vylepšuje...
Odpovědět
Profilova fotka
@granda zabradli teda spis sit bude ze struny do krovinaku a spoje z krouzku na slepice :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ganna o to vtipnější!!! to se těším pak na finální foto!!
Odpovědět
Profilova fotka
@ganna tak mě jste tedy do vkusu padli! x-) super barvičky (až tedy na ten proužek, který stejně nechcete), závidím spížku skrytou ve schodišti...a ta síť? fakt originální...moooc se mi ten nápad líbí..jen bych se trošku bála, skrz případné děti šplhající po síti =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ganna Mě se ta kuchyňka taky moc líbí :-) Tyrkysovou/modrou mám moc ráda, tak ji mám v plánu použít v pokojích. Síťka u schodů vypadá zajímavě, ale bála bych se o děti - vlastní si zvykne a pochopí, ale hlídat každou dětskou návštěvu by se mi nechtělo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@ykram ona bude hustejsi ne tak ridka a kde se budou krizit lanka tam se to sepne tim krouzkem na slepice :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vsechno nejlepsi do noveho roku a hodne sil do staveni!
Odpovědět
Profilova fotka
Máte v kuchyni skrinky nebo i poličky?? ja nevím jak vyřešit prostor u okna...
Odpovědět
Profilova fotka
@granda na straně bez oken budou skříňky..na druhé straně mám okna dvě, tak tam budou poličky a závěsné systémy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mas obrazek?? ja tam mam jedno okno, zitra nafotim domecek..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?