Svislá hydroizolace prvního šáru

Po obvodu domu mám vytáhlou hydroizolaci s přesahem 5 až 10cm. Jelikož chci venku dělat terénní úpravy a potřebuju první šár cihel zavést hlínou aby nebyl u dveří žádný schod tak přemýšlím jak správně ten první šár odizolovat aby pak nešla vlhkost do zdi dům se zateplovat nebude?
Odpovědět
https://www.izolace.cz/clanky/sokl-ri... Hydroizolace minimálně 300mm nad terén, jso na to postupy koukni na odkaz výše. @urbajs
Odpovědět
Já právě chtěl ten přesah izolace ohnout nahoru a přelepit pásem ipi tak aby byl první šár zaizolován a přes to ještě dat nopovou folii.
Odpovědět
@urbajs To by bylo špatně. Přesah izolace z desky má směřovat dolů a přes něj přijde natavit druhý kus, který zasahuje až na vrchol prvního šáru. Tím vznikne zpětný spoj, tak jak vám doporučil @lisakstavitel
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@mikiliki Není to tak hrozné, na zemi jsem si natavil celý kus, a pak ho ve dvou umístili. Celý dům za jeden den. Pravda ale, že já měl prostor až k pasům, takže jsem u toho nemusel ležet.
Odpovědět
Takže přesah izolace nalepim směrem dolu na extruDak kterým jsem Salovali desku? A jak vysokYm pásem to mám přilepit kolik to má jít od desky nahoru a kolik dolu?
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?