Firma Triplan - zelená úspora

Dobrý den, řešíme zelenou úsporu - zateplení domů. A protože k tomu potřebujeme energetickou náročnost a projektovou dokumentaci tak jsme na firmě našli jednu firmu, která by krom toho nám zařídila vše kolem zelené úspory tedy od A do Z Firma https://www.triplan.cz/ máte někdo zkušenosti ? Na internetu mají dost recenzí, ale zajímají mě i vaše zkušenosti
Odpovědět
Dobrý den, my jsme hledali firmu, která by se za nás postarala o celé vyřízení dotace vč. administrace s tím spojené, protože tomu nerozumíme a nemáme na to čas. Také jsme chtěli mít jistotu toho, že někomu dopředu nezaplatíme za vyřízení a nakonec dotace neklapne. Vybrali jsme si tuhle firmu TRIPLAN, protože za nás dotaci vyřídili na klíč a i ve smlouvě nám garantovali kvalitu své práce. Spolupráce proběhla přesně podle dohody – po podpisu smlouvy během zhruba 14 dnů provedli detailní prohlídku a zaměření našeho domu (vážně vlezli úplně všude – do sklepa i na půdu, kam běžně nechodíme J ), a pak během návrhu zateplení s námi komunikoval jejich projektant a energetik a řešili jsme rozsah zateplení – navrhli základní koncept toho, co jsme zateplit určitě chtěli, a doporučili nám nějaká opatření navíc podle toho, co zjistili při zaměření domu – my jsme si z toho vybrali a oni to zapracovali do projektu. Pak za nás podali žádost, která byla schválena během 14 dnů. Na realizaci nám doporučili firmu, se kterou spolupracují, a ještě před realizací nám zkontrolovali nabídky od dodavatelů oken, abychom si vybrali správná a vyhovovala dotaci. Po realizaci také vše zařídili – poslali jsme jim faktury a rozpočty od dodavatele oken a firmy, která prováděla zateplení, oni vše zkontrolovali a dohodli úpravu, aby vše vyhovovalo dotaci, a za nás podali žádost o vyplacení dotace. Samotné vyplacení dotace proběhlo za měsíc a půl od ukončení stavebních prací. Za jejich práci jsme platili ve dvou platbách – až byla žádost o dotaci akceptována a až jsme žádali o vyplacení dotace.
Odpovědět
@g_svobodova Registrace pred hodinou a hned takova super pozitivni reference?
Odpovědět
Me delali jenom Energeticke hodnoceni a PENB, konzultoval jsem jeste nejake veci k zatepleni, jinak projekt i administrativu jsem si delal sam. Byl jsem na spokojeny s jejich praci...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?