Foukaná izolace nebo klasická? Jakou máte?

Zobraz úvodní příspěvek
Hezké odpoledne všem, moc by mne zajímalo jaký druh izolace máte a hlavně pokud má někdo foukanou izolaci,jaké s ní má zkušenosti. Díky:-))
Odpovědět
1
2
@magdina01 jelikož jsem ti prozradila že je možné se domluvit, o provizi ani nebudu přemýšlet..:))) 180mm foukaná odpovídá 300mm minerální.Měli to za chviličku.
Odpovědět
Profilova fotka
@hanqad jo, my jsme uvažovali původně o izolaci vatou a tam jsme počítali těch 25cm, takže tou foukanou by nám tedy určitě stačilo to samé jak máte vy. No, jestli mi dají slevu taky 30 tisíc, tak ti ty 2 tisíce klidně pošlu ze svého :)
Odpovědět
@magdina01 taky jsme měli v plánu vatu a v podstatě vzhledem k ceně pro ni byly rozhodnuti, ale i tak jsem poslala poptávky, nabídky od 86-120. tis. Tyhle jediný zavolali se zeptali jestli nás nabídka oslovila, říkala jsem že nee, že jsme si dali max. částku 50 tis. Kč jinak jdeme do vaty.Říkal že se pokusí stím něco udělat a obratem poslal novou nabídku 55 tis. bez DPH.A ten papír by nám taky nikdy neproplatil.....:). Rychlá, čistá práce a po 1,5 roce funkčnosti jsme spokojení. Když se domluvíte se zeptej jestli ještě dávají provize? Šábli by jsme se..:)))
Odpovědět
Profilova fotka
@hanqad no, určitě jim pošleme pak poptávku, uvidíme jaká bude nabídka, jestli mají stejný přístup u každého :) Taková cena by se nám taky zamlouvala. Díky moc za tip.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@hanqad Ahojky, můžu se prosím zeptat, od které firmy jste si nakonec vybrali foukanou izolaci? Dost vážně nad ní uvažujeme :-) Děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanqad taky budu ráda za tip, děkuji
Odpovědět
@ivvulinka Michal Messner, jednatel
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Má někdo zkušenost s touhle firmou ? http://www.baushop.cz/zatepleni
Odpovědět
Zdravím.Záleží co potřebujete? Já zde kupoval baterii, takže moc nemůžu posoudit.Ale objednávka byla rychle vyřízena,a s dodáním taky žádný problém.Pokud jde o kvalitu, tak baterie je zatím ok! :D
Odpovědět
@karelplitky zatepluji dům a rád bych kvalitu, a na tuto firmu jsem našel dobré reference proto se ptám
Odpovědět
keď použijem klasickú izoláciu do konštrukcie drevostavby je lepšie tam dávať dosky alebo sa dá aj v roliach? Počul som že v roliach to môže časom sadať.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
@hanqad mužu tě poprosit o kontakt?klidně do zprávy.děkuji ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
dávali jste izolaci před podlahami nebo po podlahách?nebo v které fázi?
Odpovědět
Profilova fotka
@nanah my jsme davali izolaci az po zaklopeni stropu sadrokartonem - zezhora (mame bungalov) , nevim, jak se muze/nemuze dostat vlhkost z baraku do vaty po vyliti podlah anhydritem/betonem
Odpovědět
@nanah budu dávat po podlahách...nebudu riskovat, že vlhkost poničí zateplení a sádroše...
Odpovědět
@zeneva my planujeme stříkanou pěnu na střechu. @flakac mame v plánu stříkanou pěnu na střechu,,známá ji má zatím bez sádroše,ale je fakt ,že tam ma zatím pudu.
Odpovědět
@zeneva myslím stříkanou pur pěnu. na střechu.
Odpovědět
Profilova fotka
@flakac presne tak, takovy mokry sadrokarton.... bal bych se, aby nesel k zemi
Odpovědět
Profilova fotka
@nanah tak to netusim, ani jsem na ni nekoukal, sli jsme do vaty od Knaufu
Odpovědět
@zeneva to je jasné . :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
My jsme minulou zimu zateplovali foukanou vatou vazníkovou půdu. Byl to docela boj. Nejdřív vybrat druh izolace, zjišťování výhod a nevýhod, cenové kalkulace... No, nakonec se podařilo a jsme spokojení. Zateplovala nám Foukaná vata - Michal Došek (http://foukanavata.cz/). Firma naprosto profesionální a hlavně celá práce byla neuvěřitelně rychlá a čistá. Zateplení je opravdu citelné. A foukanou vatou asi necháme zateplit i zbytek domu.
Odpovědět
@lennkaa9 pamatujete si metry a približnou cenu?
Odpovědět
@kubasoff tipuju že nepamatuje... protože je to jen reklamní příspěvek dané firmy :)
Odpovědět
@requied Právě proto by cenu za metr měla znát zcela přesně, ne ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 letech
Profilova fotka
@vrsak Dobrý den a přes jakou firmu, prosím? Jste i po tolika letech spokojen?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Dobrý večer,asi pozdě reaguji,ale dávali jsme vatu, ale nevím kolikatku,bylo to vypočítané při projektu.Dum máme zateplený a myslím si,že jsme spokojeni.Zadne plísně ani úniky tepla.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?