Kotel Protherm + regulátor MiGo

Zdravím, mám problém s daným regulátorem. Na regulátoru ať si nastavím co chci, tak to kotel ignoruje a nikdy nic nevytopí... Na kotli je znak připojení zařízení přes eBus, MiGo aplikace v telefonu taky funguje, ale bohužel ať jsem v automatickém, nebo manuálním režimu (teplota v místnosti podle regulátoru 19C, na termostatu nastaveno cokoliv od 22 až do 30C tak to kotel vyignoruje) tak kotel netopí a nereaguje na pokyny. Na kotli je teplota 40C otopné vody, ale trubky z kotle jsou ledové, radiátory jsou ledové.. netuší někdo co s tím? Díky PS: Když jsem kotel, zapnul na manuální režim, odpojil MiGo, tak funguje skrz regulaci otopné vody.
Odpovědět
@thomas256 přečtěte si diskuzi třeba zde. https://forum.tzb-info.cz/146837-prot... V diskuzích se dost často řeší problémy s tímto regulátorem.
Odpovědět
@zubr487 Právě to se mě netýká, tam to lidem "topí" ale mě to netopí 😞 Nakonec jsem asi našel řešení.. Moulové co to instalovali po připojení regulátoru nevyresetovali kotel to továrního nastavení přes servisní menu... takže je musím dokopat k tomu aby to udělali...
Odpovědět
@thomas256 co si pamatuji, tak v odkazované diskuzi se řešilo právě netopení kotle a byla tam i zmínka, že pomohlo vyresetování.
Odpovědět
@zubr487 To jsem si taky zjistil, ale bohužel, neznám servisní přikaz pro reset kotle do továrního nastavení. Ale to nevím jak a nedohledal jsem to. Do servisního módu to dostanu, ale nebudu tam mačkat náhodně věci
Odpovědět
@zubr487 Ale podle servisního manuálu to má být příkaz d.096 ale já tam mám pouze d094 (on/off) a pak až d149
Odpovědět
@thomas256 já tuto regulaci prakticky neznám. Znám ji jen z diskuzí a vím, že se poměrně často řeší problémy s netopením. Jen jsem si vzpomněl, že jsem narazil na podobný problém, který popisujete a dal jsem na to odkaz. Pomáhal jsem jednou s vysvětlením jak ji nastavit, ale dotyčnému to fungovalo a jen nerozuměl nastavení. Tady je pitomé, že prakticky neexistuje podrobný manuál a aplikace se sice nechá nainstalovat, ale v demo modu se nedá nikam dostat. Přiznám se, že mě moc nenadchla. Víc s tím neporadím
Odpovědět
@zubr487 Chápu, toto teď není o regulátoru, ale o tom jak restartovat kotel do továrního nastavení. A to se nikde nemůžu dočíst....
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?