Podvodna firma Bioizol, s.r.o, oficialne sidlo Brno, majitel Stanislav Holub z Valtic

Dobry den, hladam ludi (podla google recenzii, som zistila, ze je nas viacej), ktori tak ako my naleteli tomuto podvodnikovi, ktory berie zalohy v plnej vysi za eko izolaciu - konope a tovar nikdy nedoda. Nereaguje na telefon, sms, mail. Oslovili sme aj pravnika, dostal uz aj elektronicku platobnu vyzvu na platbu, ale akekolvek vyzvy od pravnika ignoruje. Je to neuveritelne, ze takyto ludia nadalej okradaju inych, ukoncia jednu aktivitu, otvoria druhu a nikto ich za to sudne netresta. Takyto podvodnici patria do vezenia!
Odpovědět
Profilova fotka
Mam taku istu skusenost, zobral plnu zalohu, slubena doba dodania do 2 tyzdnov a ked to uz bolo dva mesiace neskor a bolo iste, ze to nebude realne dodane, tak prestal reagovat na telefonaty a emaily. Dlzi mi cez 2000 eur. Dajte si pozor.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Dobrý den, mám stejou zkušenost z léta 2022. Pan Ing. Holub si nechal zaplatit zálohu ve výši 10000 Kč, zboží nedodal a jen se vymlouval. Zboží ani pení dosud nemám. V případě, žebyste se rozhodli o společný postup, jsem k dispozici na e-mailu: michal.zelenka@email.cz
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?