Polystyrén do podlahy z Polska

Profilova fotka
Dobrý den, máte někdo zkušenosti s Polským polystyrenem do podlah? Konkrétní značky? Jde mi především o tvrdost, aby mi nesedala podlaha po čase. "Jedna paní povídala", že pokud bych se rozhodl brát polystyren z Polska, tak mám vzít raději EPS 150. U nich ale moc nefunguje označení jako EPS 100 nebo EPS 150. Co je všude dostupné tak informace o váze balíku (vím že by měl mít alespoň 13,5kg) a tepelná vodivost např.: 0,036 W/mK. Cenově mi to vychází na mou stavbu o víc jak polovinu levněji než u nás, a to už je pro mě zajímavé. Koukám se momentálně po značce YETICO. Děkuji za odpovědi.
Odpovědět
Obnovuji diskuzi - objednával jste někdo v poslední době polystyren z Polska? Pokud ano, prosím o tip kde hledat a jak jste řešili dopravu?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
@edcbubu Dobrý den odepsal vám někdo ? Take koukám kde koupit polystyren a nejlepe Polsko ale nevím kde. Díky za odpoved
Odpovědět
@honza1983 nakonec jsme to v polsku neřešili. Nicméně teď už je možné jej za normální ceny koupit normálně i v ČR. Na jaře byly ceny na dvojnásobku oproti současným cenám.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?