Zvonek u branky a vchodových dveří ?

Zdravím, chtěla jsem se zeptat zda náhodou někdo nemá či je to zbytečné . Budeme mít branku a klasický zvonek z camerou včetně čipu na branku a zda dával ještě někdo zvonek ke vchodovým dveřím ? Jde mi o to pokud bude příjezdová brána otevřená tak lidi mohou projít přes ní a nemusí si všimnout zvonku na pilíři u branky tak zda dát ještě zvonek ke dveřím či je to zbytečné ? Popřípadě zda někdo nemá set od Emos EM-10AHD či Google nest ?.Děkuji za odpověd
Odpovědět
@enulka123 tak když někdo projde a neuvidí zvonek u dveří, tak se vrátí a zazvoní u branky 😉 taky to tak máme a tohle jsem fakt neřešila.
Odpovědět
@kekita Tomu rozumím ale na vesnici to moc lidí nenapadne a radši prolezou celou zahradu (zvědavci) aby nás našli než aby šli k brance .Vidím to u rodičů když přijede prababička 😄 ta na zvonek nešáhne ale zkouší všechny dveře v baráku 😄
Odpovědět
@enulka123 tak ja takové chování z vesnice neznám. A skoro každý má v zahradě psa, tak si málokdo dovolí jít dovnitř (a taky se dost krade, tak si lidi zamykání i branky). Pokud objednáváte dost online a přes poštu dejte si na branku at chudaci nemusí čůrat dovnitř , pokud myslíte že k vám am bude chodit jen rodina či sousedi a nemáte psa, tak ke vchodu.
Odpovědět
@enulka123 omlouvám se za autokorekci na mobilu. Není to čůrat, ale courat (a i ty další chyby, ale to už si domyslite) 😄
Odpovědět
Profilova fotka
nemame nikde zadny zvonek a taky to jde 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?