Nedávno jsme objevili "Modroustřechu" a protože právě stavíme byli jsme nadšeni, že získáme inspiraci a zároveň se můžeme pochlubit s naším výtvorem.

Na jaře roku 2006 jsme uvažovali o vlastním bydlení (byt/dům). Vyhrál to domeček a koncem května jsme koupili pozemek,vyvrtali studnu a podali žádost i připojení el.Zbytek roku jsme oběhávali všechny možný i nemožný úřady, vytvářeli projekt abychom podali žádost ještě ve starém zákoně. Povedlo se a v únoru 2007 jsme získali stavební povolení.V březnu začala samotná stavba a do konce roku se nám podařila hrubá stavba.

Mezi tím jsme se stačili 18.8.07 vzít a doufám, že do konce roku se budu moci registrovat i na koníkovi:-). *************************************************************************************************************************** V lednu jsme dokončili střechu a včera 6.2. nám namontovali okna a vchodovky:-). ******************** Blíží se konec roku 2008 a práce na baráčku finišují - přízemí je plně obyvatelné. 31.12.08 podána žádost o kolaudaci. *********************** 20.1.2009 v 9hod kolaudujeme:-). Už se moc těšíme.