coverphoto
Aktivní

ajusna

  /  38 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 14. čvc 2011
bydlí v městě Vyškov
Info o bydlení
Stav   Přestavuji dům
Projekt   Dům
Aktivita
12 příspěvků ve fotoblozích
0 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (117)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
Informace o projektu
V září 2015 - koupena starší vilka po částečné (asi 18 let staré) rekonstrukci. Postupně nás čeká rekonstrukce a úprava celého domu. Momentálně jsem dům vymalovali a zabydleli z nábytku z bytu.
V tomto roce plánujeme připravit projekt rekonstrukce a architektonické návrhy a postupně začít rekonstrukci...
ajusna přidala novou fotografii
18. srp 2020

Před a po (srovnávačky)

(36 fotek)
Rekonstrukce domu

Obecně se považuji za poměrně tolerantního člověka...ALE...kovář nám na poslední chvíli zrušil schůzku kvůli tomu, že se zasekl na dovolené. Kvůli tomu jsme museli dnes zrušit i skláře k zaměření zábradlí, protože to bez práce onoho kováře nemělo cenu. Pán co nám vyráběl nášlapy už týden nepřišel dokončit drobné dodělávky, protože prý slaví narození miminka. Truhlář co měl dnes začít instalovat kuchyni prý kvůli dovoleným zaměstnanců nestíhá, tak nejdřív ve čtvrtek. A vodař, co nám...

Stále staveniště, stále chybí milion věcí...ALE já jsme tu naprosto spokojená - ranní sluníčko, teplá káva, hrající si děti a pobíhající psi. Jsem tu doma a miluju to tu. Až to jednou bude bez půlhodinového vypravování z bytu a termosky, tak to už bude prostě ráj. na zemi. 30 dní do stěhování...stříháme metr😃

Ahoj všem! Můžu prosím poprosit o tipy na videozvonek - kvalitní a přitom za rozumnou cenu? Elektrikář nám navrhl zvonek za 20 tis. a to mi přijde teda raketa. Budu ráda za tipy, s čím jste spokojené.
Díky🙂

Cedulka s názvem ulice na domě - neřešili jste někdo? Nejradši bych ji na dům už nevracela. Nevíte, jestli je možné zažádat, aby ji město umístilo jinam? Předpokládám, že design klasické smaltované tabule v předepsaném barevném stylu je daný a to zvrátit nelze.