Doporučujeme: Beremese.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk Homebydleni.cz

Koupelna při rekonstrukci - hrůza a děs!

akcerekonstrukce  •  14 fotek
Práce firmy AKCE KAZET - ZBYNĚK KUBALA - Vydloubávání spárovací hmoty a mozaiky (vydlooubávali tu špatnou mozaiku, která byla při odstranování spáry poškozena). Následně chtěli po kostičkách lepit zpět!
1Práce firmy AKCE KAZET - ZBYNĚK KUBALA - Vydloubávání spárovací hmoty a mozaiky (vydlooubávali tu špatnou mozaiku, která byla při odstranování spáry poškozena). Následně chtěli po kostičkách lepit zpět!
AKCE KAZET - Dvoubarevná spárovačka č.1. Došla jedna barva (objednali jsme si jeden odstín, oni koupili jiný, ale to nevadí, přežili bychom to), pak koupili ten správný odstín, prý si nevšimli, nahodili a vzniklo toto...
3AKCE KAZET - Dvoubarevná spárovačka č.1. Došla jedna barva (objednali jsme si jeden odstín, oni koupili jiný, ale to nevadí, přežili bychom to), pak koupili ten správný odstín, prý si nevšimli, nahodili a vzniklo toto...
AKCE KAZET - Dvoubarevná spárovačka č.2 - Nakonec šla mozaika celá dolů. Dokoupili novou a světe div se, natáhli odstín spárovačky, který si mysleli, že byl nahoře a co? Zase jiný odstín! Takže dolů, milí pánové!
7AKCE KAZET - Dvoubarevná spárovačka č.2 - Nakonec šla mozaika celá dolů. Dokoupili novou a světe div se, natáhli odstín spárovačky, který si mysleli, že byl nahoře a co? Zase jiný odstín! Takže dolů, milí pánové!
Nakonec šla dolů i pravá strana- Rozhodli, že půjde jen levý hnědý pás a vznikla taková nerovnost, prý to je v pohodě, není! Dolů celá pravá strana!
2Nakonec šla dolů i pravá strana- Rozhodli, že půjde jen levý hnědý pás a vznikla taková nerovnost, prý to je v pohodě, není! Dolů celá pravá strana!
AKCE KAZET v cele se Zbynkem Kubalou - Spárovací hmota na wc. Prý používali nejlepší nářadí a pomůcky pro práci - špinavý hadr ale určitě není nejlepší, milí pánové!
1AKCE KAZET v cele se Zbynkem Kubalou - Spárovací hmota na wc. Prý používali nejlepší nářadí a pomůcky pro práci - špinavý hadr ale určitě není nejlepší, milí pánové!
AKCE KAZET - spárovací hmota na wc v rohu. V rozích jsme chtěli silikon, dali spárovací hmotu, takže tu měli vyškrábnout a zasilikonovat.
16AKCE KAZET - spárovací hmota na wc v rohu. V rozích jsme chtěli silikon, dali spárovací hmotu, takže tu měli vyškrábnout a zasilikonovat.
None
None
None
"čistoty" spár si jistě každý všimne...
"čistoty" spár si jistě každý všimne...
None
ZBYNEK KUBALA _ AKCE KAZET - a takhle všelijak sundávala pruhy mozaiky, aby to "konečně" aspoň nějak vypadalo...
2ZBYNEK KUBALA _ AKCE KAZET - a takhle všelijak sundávala pruhy mozaiky, aby to "konečně" aspoň nějak vypadalo...
ZBYNEK KUBALA AKCE KAZET - Dle pana Kubaly dobře odvedená práce. Myslí si to i ostatní?
2ZBYNEK KUBALA AKCE KAZET - Dle pana Kubaly dobře odvedená práce. Myslí si to i ostatní?
AKCE KAZET - zde to vypadalo, že bude vše v pořádku, omyl!
AKCE KAZET - zde to vypadalo, že bude vše v pořádku, omyl!