Doporučujeme: Beremese.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk Homebydleni.cz

beatrice.h Aktivní


Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
beatrice.h
Jaké krbové nářadí kované byste nám doporučili - nejlépe sadu... děkuji za odkazy.
beatrice.h
Pokládka dlažby 3-barevné colormix... jak jste pokládali, měli jste taky pocit, že to máte někde světlejší a někde tmavší?? Co s tím - upravovali jste to nebo jste se s tím smířili?? Děkuji za poznatky.
beatrice.h
@radus2011: Tak jaká byla první noc v domečku??? :)
beatrice.h
Jak často odmrazujete ledničku?? Já zjistila, že se mi tam začíná dělat námraza a vše mi brzo ztvrdne a zmrzne.... a nemůžu najít návod... nevíte co mám první udělat - ještě jsem jí ani jednou neodmrazovala a to bydlíme letos 3.rokem... jsem ostuda, co?? :( Díky za rady.
beatrice.h
Nechápu to tady už... :( Člověk má lidí v přátelích na to, abychom se podívali navzájem do albíček, podpořili či pochválili jejich práci nebo naopak pomohli či poradili.... a stejně je to k prdu... nikdo si ničeho nevšimne nebo všimne, ale jen načumne a šumafuk - asik budu muset hooodně lidí vymazat nebo naopak dát prostor novým přátelům.. :) Hezký sluníčkový den.. :)
beatrice.h
Tak jsme dnes koupili plynový gril Barbecook - snad to bude šlapat jak má - dnes vyzkoušíme - vybrala jsem si design vanilla.. :)
beatrice.h
Dobrý večer, všem střecháčkům... jdu za vámi zkušenými pro radu... kolik byste dali řemeslníkům jen za položení zámkové dlažby (čistá šedá) a za přípravné práce (vyštěrkování, vyrovnání) a položení dlažby??? Materiál si zajistíme sami. - čistě jen za práci. - tedy kolk Kč za m2??? Díky moc.
beatrice.h
Daně na manželovo podnikání hotové - Bei jela s babi na bazén, Lili s tátou na kolo a já se jdu naložit do vany - bo jsem 3 noci spala jen 3 hodiny - bylo toho moc... a už se těším, jak se příští týden vrhnu na ten jarní úklid - okna po tom křičí... :-))) :o((( ale aspoň déle... Zobraz celou zprávu
beatrice.h
Uvažují o malé proměně - ta tmavá je na mě nějak depresivní - nevím - co myslíte?? - je to vše popsané - a to tmavé vyměnit za to světlé co je na druhé fotečce to přírodní. Díky za tipy.
beatrice.h
Hoooooooooooooolky, venku je tak nádherný počasí, že jsem povlekla všechny peřiny, vyvětrala je na balkoně a to byla radost dnes uklízet... už se těším, až to dofinišujeme a půjdeme ven na procházku... =o))) Hezký "jarní sobotní den" všem.. :)
beatrice.h
Teď se s manželem bavíme o průměrné spotřebě elektriky za měsíc - jak to máte vy při 4-členné rodině a denní funkčností?? Díky moc.
beatrice.h
Střecháčci, přeji Vám všem krásný a ještě lepší NOVÝ ROK 2014 - já doufám, že u nás to bude už jen k lepšímu - taky byl ten rok 2013 pro nás ve všem komplikovaný.... jedna radost tam byla - narození naší druhé dcerky Lindy, ale jinak to vše šlo ke dnu... psychicky pro mě dost náročný rok 2013. Proto jej... Zobraz celou zprávu
beatrice.h
Přeji Všem střecháčkům KRÁSNÉ VÁNOCE - ať všem domečky krásně rostou, zvelebujete bydleníčko a hlavně si to užívejte... a za dárečky taky moc moc děkuji (škoda jen, že nevím od koho jsou... :-( :-) Mám Vás všechny ráda a věřím, že se i letos zde potkáme.. :) Hezké Vánoce a ještě lepší Nový rok 2014.. :)
beatrice.h
1/2 l rum 4 kostky hořká čokoláda 3 ks ledové kaštany 1 ks salko 250 ml smetana ke šlehání .- domácí likér - Holky - nevíte, 4 kostky hořká čokoláda - jako 4 kostičky z hořké čokolády (z tabulky??) a 3 ks ledových kaštanů (celých?? ) - díky - zítra budu vařit.. snad se povede.. :)
beatrice.h
Tak 7 druhů curkového napečeno - ještě v průběhu týdne dodělám 4 a končím - ale ten smrad - ještě umyju okna dole, navoňám to úklidem - a pak na to prdíííííííííím a Vánoce můžou začít - teda nemůžou - nemám dárečky... :-D :-) :-x - v ne jedeme nakupovat.
beatrice.h
Nevíte, jestli se ještě prodávají talířové držáky do šuplete v Ikei?? Díky M.
beatrice.h
Mini ukázka křesla - ještě je u čalounice - ale jsem max.spokojená... :)
beatrice.h
Hledám sešitek se cukrovím - u toho byl i seznam surovin v excelové tabulce na nákup - ne a ne a ne ho najít - obrácený celý dům... loni jsem nepekla, ležela jsem v nemocnici - letos chceme s dcekou péct - ale tohle mě štve!!! ( "Sešitku, kde jííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí.... =o((("
beatrice.h
Tak jsem vytáhla skoro 9 let starý nepoužitý svatební dar - kuchyň.robot Moulinex a jdu se s ním sžívat - jdu uhnětat těsto na Honzovy buchty (dosud ručně, ale ne vždy pořádně)... Toš jsem zvědavá, zda to bude lepší.. :) - konečně jsem dostala od kuchařky recept na školní Honzovy buchty, které mají mňámozní.
beatrice.h
Kde sehnat tyto plechové závěsné a barevné květináče?? Díky M.
beatrice.h
Holky, pomožte mi prosím sehnat tuto tapetu - přesně tento odstín - nikoli tmavší... díky moc.
beatrice.h
Včera příjemné setkání s @veronikapulkertova - sympaťanda a skvělá holka... sice jsme se potkaly v OC Šantovka v Olmíku mezi obchody - ale věřím, že to nebylo poslední setkání... snad brzy naplánujeme kafíčko.. :) Hezký večer přejeme, Veru.. :)
beatrice.h
Hledám skleněné dveře se stromem - kde se dají zakoupit?? A dají se osadit na normální zárubně?? Díky moc.
beatrice.h
Nechal jste si někdo zafixovat tarif u ČEZ?? Dnes mi přišel dopis na nižší částky pro rok 2014-2015... komu se to vyplatilo?? Bojím se, aby nebyl ještě nižší a oni si to takto jen pojistili a vydr.....li s námi.. :(
beatrice.h
Reklamovali jste někdo žmolkování sedačky - uspěli jste a jak??? Díky za tipy - nevím jak se zakládá nová diskuze, tak dávám sem do krátké zprávy Díky moc za odpovědi. M.
beatrice.h
Martina
Registrace: květen 2007
Příspěvků: 3556
Inzerátů: 0
Přátelé: 209
Líbí se mi tyto fotoblogy (509)
Moje kolekce