coverphoto
Neaktivní

belladen

Ilona  /  38 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
V únoru jsem zjistila, že budeme 3. Po jednom nevydařeném těhotenství z minulého roku tohle určitě dopadne dobře :-)
zaregistrovala se 23. lis 2008
bydlí v městě Pardubice
Info o bydlení
Stav   Již bydlím v domě
Projekt   Dům
Aktivita
17 příspěvků ve fotoblozích
7 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
Informace o projektu
Naše oáza klidu

Chystám se renovovat dveře. Máme tmavší plovoucí podlahu a světlý nábytek. Abych nemusela kupovat dveře nové, chci je polepit samolepicí tapetou. Máte s tím někdo zkušenost? Děkuji.

 • denisskapořádně je omyj jarovou vodou ať je odmastíš,nastříhej podle rozměrů dveří,ale nezapomeň na všechny ohyby a hrany dveří,lepší je to ,když je vše celistvé aby se případně dolepené pásy na hranách neodlepily,v kuse se to nestane a pak je nalep,pomalu a postupně od kraje a pomalu oddělávej ten papír z lepící strany a a přejížděj třeba válečkem,ať tam nemáš bubliny,je taky dobré je tou jarovou vodu potřít,před lepením a lepit ne to mokré,dá se s ní ještě posouvat,případné bublinky,které ti ani tím uhlazením nezmizí,propíchej jemně špendlíkem,dostane se tam vzduch a splasknou🙂
  • veronika.deskovaAhojky. Já jsem je brousila, zadělávala "dírky", natírala. Byla to fuška a efekt nic moc 😞 Vrchní bílá barva. Ta tapeta bude asi lepší - vzhledově 🙂 Určitě to bude chtít trpělivost ... Držím palce.
   • belladen
    AUTOR
    Holky, díky moc za rady. Chystám se na to příští týden, tak pak dodám fotečky 🙂 A co myslíte, když máme tmavou podlahu a světlý nábytek... Šly byste raději do tmavé tapety, aby ladily s podlahou a nebo do světlé aby ladily s nábytkem?