Doporučujeme: Beremese.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk Homebydleni.cz

brcici Neaktivní


Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
brcici
El.podlahové topeni,kabely-na kolik stupňů máte nastavenou teplotu podlahy/anhydridu a kolik pak máte v prostoru? Děkuji za info :-)
brcici
Malý dotaz...natírali jste palubky-střešní podhledy i z nepohledové strany? Je to nutné? Díky za názory a zkušenosti :-)
brcici
Máte někdo zkušenosti s řešením situace s úřady v případě, že soused neupravuje svou ,,zeleň,, , neseká trávu?
brcici
HK-Lazur, odstín Nussbaum...nemáte prosím touto značkou a tímto odstínem podbití střechy, zahradní domek,pergolu nebo cokoliv jiného? Děkuji :-) :-)
brcici
Pro renatajjj...fotka fasády z minulého roku :-)
brcici
Jupíííjou...máme ,,vylitou,, terasu :-D :-D
brcici
Bydlíme 9 měsíců a já nejsem schopna se rozhodnout co dát do okna, a tak se zeptám Vás, posuvné stěny nebo voál? Jinak v kuchyni pro orientaci je roletka den noc...Děkuji za názory a případné tipy :-D
brcici
Máte zkušenosti s podložkami na zem pod křesla, aby se neničila podlaha? Uvažuji ještě o koberečku, ale po tom se zase bude špatně jezdit...díky za info :-)
brcici
Pracovna vytapetována ( první zkušenost a povedlo se na 1 ), nábytek usazen, teď už jen vybrat pohovku, připadá mi to horší než, když jsme vybírali sedačku, pak ještě akvárium a pracovnička, vs.pokoj pro hosty bude hotov...mám radost, že jsme se zase někde v domečku posunuli :-D :-D ...
brcici
Začínáme zařizovat pracovnu a ráda bych na jednu stěnu dala vliesovou tapetu, nicméně s tapetami nemám vůbec žádné zkušenosti, myslíte, že to zvládne i úplný ,,laik,, ?
brcici
Venkovní žaluzie ano či ne? Prosím o Vaše názory a zkušenosti :-)
brcici
Registrace: říjen 2008
Příspěvků: 51
Inzerátů: 0
Přátelé: 36
Líbí se mi tyto fotoblogy (27)