Doporučujeme: Beremese.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk Homebydleni.cz

esmeralda2 Aktivní

Stavím dům  • 

  • Zadání projektu před Vánocemi 2009
    31.7.2010 kompletní žádost o stavební povolení
    7.8.2010 byla velká povodeň s tisíciletou vodou, a tak byly paralyzované všechny úřady, zvláště ty stavební a vodoprávní. Pak bylo pred volbami, pak byly volby, pak bylo po volbách, ve kterých nezvítězil i ti, co měli, a ti noví řekli, že vymetou ten chlív a vyhází úředníky a zatočí s korupcí a najednou se všichni báli o svá korýtka a báli se rozhodovat.
    Detaily také dodám, později.
    6 let nám trvalo, než od prvního oficiálního podání naše stavební povolení nabylo právní moci a mohli jsme kopnout do země. Mezitím skončila krize a začal boom dřevěného stavění a všechny firmy, o kterých jsme uvažovali jako o potenciálních výrobcích našeho srubu, měli výrobní program plný na 2 roky dopředu. A když jsme se tak poohlíželi po no - name firmách a přemýšleli o tom, kde sehnat na koho reference, potkali jsme někoho, kdo nám ukázal svoji práci, a bylo rozhodnuto.
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
esmeralda2
Šišák bajkalský Je zmiňován v čínských spisech z let 25 - 220 po Kristu. Od té doby je součástí medicínských přípravků. Příznivě ovlivňuje hepatitidu, hypertenzi, záněty, záškrt a omezuje množení viru HIV (pubmed - Flavonoid baicalin inhibits HIV-1 at the level of viral entry - Laboratory of antiviral Drug Mechanism, National Cancer Institute-Fred Cancer Center Development Center, Maryland 21702, USA... Zobraz celou zprávu
esmeralda2
Registrace: listopad 2009
Bydliště: Liberec, Region Liberec
Příspěvků: 1112
Inzerátů: 0
O mně: jenom leklá ryba plave s proudem
Přátelé: 130
Líbí se mi tyto fotoblogy (14)
Moje kolekce