Stavíme zídku

8
25. zář 2010
Stavíme zídku - Kameny by už byly
0
4
Stavíme zídku - Z lomu z Bílé,ale kdo to odnese???(některé váží až 130kg)
0
0
Stavíme zídku - Obrázek č. 3
0
0
Stavíme zídku - Obrázek č. 4
0
0
Stavíme zídku - Pomalu,ale jistě
0
0
Stavíme zídku - Obrázek č. 6
0
0
Stavíme zídku - Obrázek č. 7
0
0
Stavíme zídku - Obrázek č. 8
0
2
 • gabal
  AUTOR
  Už se těším,až nám tam pokvetou nějaké kytičky.Bohužel ten strom půjde asi pryč.Ne že bychom chtěli,ale letos začal usychat.Už je z jedné třetiny suchý a myslím že zimu nepřežije.Je ho škoda.Měl výborné třešně a dobře se pod ním pilo kafíčko.
  • mamkarinkaTak to je škoda...ale iste vytvoríte nejaké nové pekné miestečko...teším sa na ďašie fotky, niečo podobné budeme musieť vyriešiť vo svahu aj my, no až budúci rok.
   • gabal
    AUTOR
    Já pořád doufám, že se vzpamatuje.Neumím si představit,že tam ta třešeň nebude. Na druhou stranu chceme časem celou terasu zastřešit a nevím, jestli by třešeň nevadila. Už se těším na fotečky vaší zahrady.
    • peffgabal, tak přesně takovou hromadu lamene nechal muž loni navézt a je tam pořád stejně. Je to porfýr.Taky bychom chtěli dělat zídky,ale mysleli jsme to nějak rozřezat na menší kusy...nevím jestli to půjde.Vy jste tam dávali celé kameny?
     • gabal
      AUTOR
      @peff  my jsme měli i spoustu menších kamenů,ty se řezat nemuseli. Větší mm rozbil barborou a s těmi obry si taky zatím nevíme rady. MM to zkoušel vrtacím kladivem,ale bez výsledku.Ještě chceme požádat jednoho co tu má bagr a k tomu sbíječku aby to zkusil.Jestli ani to nepomůže tak už nevím.
      • peffgabal, taky dobrý, ty kameny jsou spíš za trest. No já mám zrovna mm v nemocnici s plotýnkama a pže není nejmladší, asi kameny tahat nebude moct, tak zřejmě zůstanou na hromadě jak jsou 🙂
       • gabal
        AUTOR
        @peff  za trest jsou,ale jak se dají tam kam patří,tak je to nádhera. Větší část zídek už máme hotovou a osázenou a úplně to tu zahradu oživilo. Plotýnky jsou svinstvo, tak ať se mm brzy uzdraví.
        • peffgabal, díky.
         Členem od 23. říj 2008
         15
         profil uživatele