Doporučujeme: Beremese.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk Homebydleni.cz

iiiviii Aktivní

Přestavuji dům  • 
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
iiiviii
Mám problém :-( Nevidím ani jedno z alb @mirimi Řekněte mi, že je vada jen u mě ...a není všechno smazano?!?! @mirimi ...stalo se neco??
iiiviii
Help!!! Dostali jsme os sousedky koláče, cukrovíčko ... výslužku ...zítra mají svatbu. Asi se něco dává?!?! Pomoc já nevím co? Došlo mi to až jsem je převzala, pogratulovala, popovídali jsme, kde to mají, ať mají hezké počasí atak... a ? No, nic jsem jim nedala .... to mi došlo až pak. Co teď? Napadlo mě dát něco dodatečně nebo blahopřání... Zobraz celou zprávu
iiiviii
Přátelé... máte azalky i v zemi nebo jen v květináčích a na zimu dáváte dovnitř?? Paní v zahradnictví mi řekla, že se dává do země... ale vím, že se nechává i v květináčích ...... Takže ?? D ě k u j i ;-)
iiiviii
Jestli to čteš... je mi to vážně líto, žes odešla a děkuji ti za srdíčko @lajlinka78
iiiviii
Do dneška jsem nevěděla a netušila, že budeme mít bombáto ... a už ho máme objednané :-)
iiiviii
Necháváte si prodlužovat záruku u nově koupených spotřebičů / varná deska, pračka, myčka, televize, trouba, mikrovlnka ... cokoli z elektra / ? Ze zákona jsou 2 roky a pak nabízí dokoupit si za 20% z ceny výrobku záruku na další 3 roky. Dokupujete si ji? Nebo je lepší spoléhat na to, že se nic nestane nebo pak platit opravu sami?!?... Zobraz celou zprávu
iiiviii
Prosím, prosím, podle čeho vybíráte troubu ? Funkce, vzhled, cena...? Nějak mi to přijde na jedno brďo. Některá má gril, některá ne ... ale ta nabídka je veeeelmi široká ... se v tom nějak ztrácím. . .
iiiviii
Dilema s dřezem... jaké máte zkušenosti s keramickým dřezem v kuchyni a zvolili byste si ho znovu? Děkuji
iiiviii
Nějaká dobrá dušička mě obdarovala ♡ Moc děkuji !!!! Šťastný to den :)
iiiviii
Registrace: únor 2013
Příspěvků: 2
Inzerátů: 0
Přátelé: 85
Líbí se mi tyto fotoblogy (118)