Naše "HNÍZDO"

51
4. dub 2018
Co nás čeká! 🙂 Bungalov 1477
 • Avatar maty08
  maty08
  25. kvě 2018

  Ahoj, pěkný projekt. Z katalogu nebo vlastní? Co plánujete za místnost v patře a na horní chodbu u schodiště?

  • Avatar janasyn
   AUTOR
   janasyn
   25. kvě 2018

   Ahoj,děkujeme. 🙂 Projekt jsme si vybrali v katalogu, ale malinko jsme si ho poupravili. Jedna místnost nahoře bude pravděpodobně dětský pokoj, máme sice dva dětské pokoje dole, ale uvažujeme, že z nich uděláme jeden. Tu druhou místnost nahoře, kde je schodiště, necháme otevřenou, chceme galerii, takže dáme zábradlí a bude vidět do obývacího pokoje. Tam jsme se rozhodli udělat menší pracovnu 🙂.

   • Avatar maty08
    maty08
    27. kvě 2018

    Co to máte ve vizualizaci za příkop kolem pozemku? Budete mít padací most 🙂
    Já bych dětské pokoje umístil vedle sebe, přece jenom si děti spolu hrají a takto si budou závidět, že jeden má lepší nebo zase horší místo 🙂 Nahoru bych umístil pracovnu a pokoj pro hosty.. Nebo takový odpočinkový pokoj, nevím jaké máte záliby.. Jak velký máte pozemek?

    • Avatar janasyn
     AUTOR
     janasyn
     28. kvě 2018

     To je pouze projektantova vizualizace. Takže dům bude vypadat jinak, co se týče fasády, obkladu a plot před domem je ve vizualizaci taky umístěn špatně. Není zároveň se sousedovým. A padací most určitě nebude 😃. Před domem je akorát menší struha, ve vizualizaci to vypadá spíš na řeku 😃.
     Tak ten vrchní pokoj je zatím plánovaný jako pokoj pro hosty. Akorát se sešly názory, že děti když budou malé, tak právě protože budou chtít být spolu, tak by mohly být v jednom větším pokoji a časem až budou větší, by se rozdělily. Ale stejně u nás převládají dva pokojíčky dole... Pozemek máme velký 1500 m2.

     avatar
     Členem od 24. úno 2017
     19
     Profil uživatele