coverphoto
Neaktivní

kirik

  /  49 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 27. dub 2009
Info o bydlení
Stav   Zařizuji dům
Projekt   Dům
Aktivita
117 příspěvků ve fotoblozích
2 212 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (18)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům

Prosím poraďte, co udělat s okrasnými šalvějemi a šantou po odkvětu? Někde jsem četla ustřihnout květy, jinde ustřihnout celou rostlinu až u země, že znovu ještě v létě obrazí a pokvete. díky.

Pozor květomilky, na surfiních se mi z deštivého počasí začíná objevovat padlí. Zavčas nastříkejte.

Prosím, potřebovala bych poradit s péčí i růže po jarní výsadbě. Obecné zásady jsem si načetla, ale nevím, zda platí i pro čerstvě zasazené růže. Všude se píše zalévat až po zdárné zakořenění. Ale jak to kořenění dlouho trvá? Zalévat každý den, když je mám v zemi asi dva týdny? Také nevím, kdy poprvé přihnojit, když jsme přidávali při sázení kompost?

Ahoj střecháči, zdravím vás po dlouhé pauze. Potřebovala bych poradit od zahradníků. Máme terasu situovanou po celé délce na jih. Kvůli povodňové oblasti jsme celý dům dali nad původní terén asi o 1,5 m, takže i z terasy teď shlížíme zvrchu přímo na sousedy. Chtěla bych tedy terasu zakrýt pruhem živého plotu v délce asi 7 metrů. Nelíbí se mi moc jednolité jednodruhové ploty. Mám představu pásu smíšených dřevin jako na ilustračním obrázku. Poradíte mi...

3 fotky

Mám založený záhon - moje představa je provensálský styl jako na ilustračním fotu. Šalvěje, levandule, kontryhely mám, jen tedy vůbec nerozumím růžím. Nechci popínavé, jako na obrázku, ale záhonové, cca 80 cm. Světle růžové. Neporadí někdo konkrétní odrůdu? Popřípadě prosím o fotku. Děkuji.