V prosinci 2015 jsem koupila menší byt, totálně vybydlený. Museli jsme se nastěhovat hned, protože jsme nemohli platit nájem a hypotéku zároveň. Rekonstrukci jsme začali až v době, kdy už jsme byli nastěhování do té hrůzy. Rekonstruovat se snažíme svépomocí, ale kvůli každodenní práci to jde pomalu. Na rekonstrukci máme vyčleněno max. 200 000 Kč vč. prací, protože časem tento byt asi budeme pronajímat. Celková plocha je 51 m čtverečních plus minibalkónek.
Máme rádi dřevo, nábytek, co má kouzlo starých časů. Nordic a skandinávský styl tedy není nic pro nás. Domov musí být útulný, teplý a s duší. Tu duši u nás mu přinášejí různé kousky po mojí babičce, ale abychom to neměli jak u důchodců, tak se to snažím doplnit sem tam nějakým moderním kouskem. Výsledkem je jakýsi eklektický interiér, lidově řečeno miš maš všeho, nicméně nám se tu líbí. Ať se líbí i Vám. Za kvalitu fotek se omlouvám.
27.11.2017
S rozpočtem jsme něco kolem 300 000 Kč, nicméně se trochu změnily plány. Čekáme přírůstek a vzhledem k šíleným cenám bytů v Praze, to tu nějak doklepeme. Stále to ještě není dle mých představ, ale do toho se pustíme tak za dva roky, až budeme řešit dětský pokojíček.