Doporučujeme: Beremese.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk Homebydleni.cz

krizak NEAKTIVNÍ


Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
krizak
Přátelé, vracím se po nějaké době a jsem tu teď PRO (PRO vás!) :-) Nabízím 3D skenování všeho možného, dle vaší fantazie. Inspiraci můžete načerpat zde v referenčním albu, na Facebook stránkách i na webu. Pěkný den, Ondra :-)
krizak
Dnes jsem měl možnost projít výstavu BAU 2017 v Mnichově, koná se jednou za dva roky. Je to něco jako náš For Arch, ale zhruba 8x větší. Z celého dne ACHování mám pro vás alespoň tři fotky. Venkovní kuchyňka, kulervoucí schody a neméně kulervoucí průsvitný beton.
krizak
Konec tajností, to je ON. O letošních Vánocích jsem si splnil další sen a nadělil jsem si pod stromeček vinný sklípek na jižní Moravě. Bude tam ještě hodně práce, ale během roku ho vymazlím a také vybuduji nějakou útulnu nad ním. Budování a stavbě zdar!
krizak
Pozná někdo, kde stála lehátka a tedy neběhal pes? Těžce trpím :-( :-( :-(
krizak
Kupuji pozemek 59 m2, 344 km od domova. A budu na něm stavět. :-D Podrobnosti za měsíc.
krizak
Bože, "miluju" tyhle nedigitální katastrální mapy. Metr sem, metr tam... ]-(
krizak
Modrá střecha, za dobrou cenu, no nekup to!
krizak
GAME OVER! Tak zase v červnu, milá louže...
krizak
Úžasné, famózní, nejlepší ubytování za poslední roky! Kdo uhodne u koho z Modré Střechy dnes s Klárkou spíme?
krizak
Teráska dva a půl metru nad zemí...
krizak
Asi vám to bude připadat jako vtípek, ale tento dům mě zaujal do té míry, že jako o dalším domě bych o něm, po malých úpravách, vážně uvažoval. Něco mi ale říká, že tady budu se svým vkusem osamocen. :-)
krizak
Včera jsem vyfotil odstrašující fotku pro všechny blázny do thují. Toto se z nich dřív nebo později stane...
krizak
Děkuji za srdíčko, jste miloušové! Pusu dárkyni :-* (i s rizikem, že to je chlap) :-D
krizak
...a bude střecha, nejen Modrá. Po dvouletém dilematu, co na střechu pergoly, která zatím neexistuje :-) vyhrálo SKLO. Můžu Vám říct, že těch 280 km, které jsem ho vezl, jsem měl půlky řádně sevřené. Ale nakonec happy end a je to doma. Jen pro zajímavost - sklenář mi sklo (8 mm) nacenil na 84000 Kč. Já ho na Bazoši sehnal... Zobraz celou zprávu
krizak
Včerejší modrostřešší návštěva měla nečekané vyvrcholení. Klárka: "Já sem tam nakleslila čížky, aby tam už Vítek nemohl kleslit." Ty děti jsou k sežrání, někdy doslova :-)
krizak
I letos zase sekám pár zahrad v rámci vyčištění hlavy (a že to poslední týdny je sakra potřeba!). Letos sekám krom jiných i zahradu před tímhle mazlíkem. Mimochodem je to vzorový dům Atrium Jubileum v Plzni.
krizak
Děkuji za modré! Dárci či dárkyni posílám dnešní mobilovou fotku mé levandule a všem ostatním přeji krásný víkend.
krizak
Moc děkuji za srdíčko. Kéž bych tak věděl komu.
krizak
Tipovačka o jedno modré. Kolik kočičích hlav jsem si dnes přivezl svoji statečnou Fábií (a statečným vozíkem)?
krizak
Z její matky (švestka u souseda na zahradě v pozadí) už jsem slivovici ochutnával. Snad dcera neudělá mamince ostudu a bude jednou stejně tak dobrá.
krizak
Vždycky mi bylo divné, proč se ani při mrazu neudrží sníh na studni. Teď už vím proč. Teplo z 18 metrové hloubky stoupá vzhůru a ohřívá horní desku. Teplota okolního vzduchu v okamžiku pořízení termo snímku byla asi +2°C, teplota desky +10°C. Si otevřu na zahradě termály :-)
krizak
Dnes ještě malé úpravy a od zítřka je referenční stanice v provozu. Akorát jsem si mohl v kamnech zatopit až když jsem slezl a nenechat se vyudit. Příště :-)
krizak
Soutěž za modré. K čemu přesně slouží a k jakému zařízení je připojena nová anténa na vrcholu mého stožáru?
krizak
"I banku můžete mít rádi." Nikoliv ale tu Hypoteční, tedy alespoň ne v mém případě. Jsem poměrně tolerantní člověk, nevím, jestli jsem měl jen prostě smůlu na pobočku, ale za sebe můžu říct, že hrůza. Bohužel u nich musím ještě pár let zůstat, ale pak mě tam už nikdy nikdo neuvidí. Jaké máte zkušenosti s Hypotečkou vy?
krizak
Ahoj, kdyby se někomu hodil osmiboký dubový jídelní stůl se židlemi, tak ho mám za hubičku ve zdejším bazaru https://www.modrastrecha.cz/market/stoly-zidle/...
krizak
Sice už byla TULIPÁNOVÁ POLE vidět na fotce stolu před pár dny, ale tento úžasný obraz si zaslouží samostatný status. Autorkou je @iterka , které tímto ještě jednou děkuji.
krizak
Vybalování ozdobiček neušlo pozornosti pana Dioma.
1 2 3 ... 8
krizak
Ondra
Registrace: červenec 2012
Příspěvků: 111
Inzerátů: 0
Přátelé: 338
Líbí se mi tyto fotoblogy (224)