Aktivní

lena.k

Lenka  /  39 let
Odeslat zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
Kromě zařizování bytu a amatérského navrhování interiérů mě baví i vaření; některé recepty i povídání o našem prvním bytě na mém blogu http://lenaknyb.blogspot.com/.
zaregistrovala se 30. čvc 2006
bydlí v městě Ostrava
Info o bydlení
Stav   Již bydlím v domě
Projekt   Dům
Aktivita
243 příspěvků ve fotoblozích
94 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (33)
Kolekce
coverphoto
Odeslat zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
Informace o projektu
Na podzim 2007 jsme koupili byt, víceméně po celkové rekonstrukci (bývalý majitel si ji dělal sám, takže je to místy znát). Dodělávali jsme stupačky a část obkladů v koupelně, dávali jsme nové dveře a kuchyň.
V unoru 2013 jsme byt prodali a docasne, nez dostavime dum,...
26. pro 2018

Prosím pomoc o pomoc při hledání. Asi před rokem jsem na netu narazila světlo, které se mi hrozně líbilo na jídlení stůl. Myslela jsem, že jsem si ho uložila, ale prostě ten uložený obrázek nemůžu najít a nedokážu už ho dohledat ani na netu. Mám pocit, že jsem ho viděla i u někoho tady, ale jistá si nejsem. Světlo bylo podobné, jako na obrázku, ale to sklo uvnnitř byl válec a sahal až ke spodku...

25. lis 2017

PLS HELP. Máte prosím, někdo zkušenosti s chybou 85 u kotle BAXI? Zaboha ho nemůžeme nahodit. Díky.

14. kvě 2017

Střecháčci, máte, prosím, někdo zkušenost s kokosovou rohožkou, konkrétně s jejím čištěním? Hledám rohožku, která by se snadno čistila - má ideální představa je, že ji venku ostříkám hadicí a nechám uschnout 🙂 to určitě splňuje PVC rohožka, ale to nechci.

22. dub 2017

Brácha daruje za odvoz cca 160ks těchto cihel. Okres Ostrava, Karviná. Nutno odvézt do pondělí.

17. led 2017

Pardon za OT, ale kde kupujete letenky levně? Potřebuju do Manchesteru popř. do Liverpoolu. Odlet z ČR, popř. z Blavy. Díky