coverphoto
Aktivní

lontyna

Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 11. zář 2015
bydlí v městě Blansko
Aktivita
83 příspěvků ve fotoblozích
2 příspěvky ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (1)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
20. dub 2020

Neměli byste tip na strom vhodný k terase? Spíše větší (max 7m), jeho účelem bude zastínit terasu a hlavně udělat větrolam domu. Sázený bude 5m od JZ rohu domu. Prostoru je dostatek, půda horší (jilovito-kamenitá). Poradil by tady někdo?

23. bře 2020

Milé zahradnice, chtěla bych vás poprosit o radu. Toto téma nakousla už moncia. Budeme do svahu kolem zahrady pokládat folii, do které zasadíme skalník, aby se rozrostl a celou ji pokryl. Jaký typ folie doporučujete? Jde mi hlavně o gramáž. Před rokem jsem koupila netkanou černou textili pod thuje 45g a za půl roku se začala rozpadat. Je mi tedy jasné, že je potřeba silnější - o kolik ale? Zároveň se mi nechce na zahradu...

25. úno 2020

Nemáte někdo na terase dlažbu Diton Praktik odstín okrová, cihlová nebo písková? Nešisuje vám po letech moc? Co údržba - nejsou na ní moc vidět fleky? Kdybyste někdo měl fotku, jak vypadá v ploše, byla bych vděčná. 🙂

3 fotky
17. úno 2020

Kdo máte v garáži dlažbu Rako Taurus, jaký typ jste brali? Líbí se mi Granit Nevada (béžová) 30x30, ale má nejnižší protiskluz (R9), tak nevím jestli by neklouzala. Mají i typ reliéfní s vyšším protiskluzem, ale tam mám strach, jak by se udržovala. A jaký je hladký Taurus na údržbu? V diskuzích jsem četla, že někdo má na této dlažbě vyjeté černé koleje, které nejdou umýt.

22. led 2020

Kdo máte na terase obyčejnou betonovou dlažbu Best Klasiko přírodní (nebo podobnou) - jak jste s ní spokojení? Je po pár letech hodně flekatá, nebo to s ní jde zvládnout? Případně nemáte tip na nějakou jinou dlažbu na terasu do písku do 400Kč/m2, která by byla na údržbu lepší?