coverphoto
Aktivní

lowlands

Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 8. bře 2012
Info o bydlení
Stav   Již bydlím v bytě
Projekt   Byt
Aktivita
19 příspěvků ve fotoblozích
20 příspěvků ve fóru
1 inzerát
Sledované fotoblogy (38)
Kolekce
  • Prvky - dům
  • New House
  • Dum
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům

Ahoj všem, chtěla jsem poprosit o radu. Už několikátý rok touto dobou máme venku problém s těmito malými létajícími černými brouky. Jdou zejména na aromatický kouř, v ten moment jsou jich celé houfy, desítky kusů a nalétávají další. Jsou úplně miniaturní a je jich velká spousta. Jdou na žluté lepky. Nevíme vůbec, odkud mohou létat a kde se můžou množit, jsou pouze venku. Nevíte někdo, prosím, o jaké brouky se jedná? Moc děkuju.

4 fotky

Ahoj, vím, že tady má více lidí kávovar De'Longhi 22.110 a obdobné. Zkoušeli jste někdo dát tu odpadní nadobku, případně tu spodní část do myčky? Nevíte, jak to dopadne? Jak ty spodní části obecně udržujete v čistotě? Pravidelně to vymývám, ale furt se mi tam tvoří takový povlak. Ta spodní miska má navíc hrozně zákoutí a nejde to pořádně umýt, myčka by to určitě zvládla lépe, ale nechci to zničit. Díky moc.

Roleta den / noc na hliníková okna, máte zkušenost? Jde to na ně připevnit? Rám hlinikových oken není tak hluboký jako u plastových, tak aby nebyl problém. Děkuju 🙂