coverphoto
Neaktivní

lucisekt

Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 26. led 2016
Aktivita
12 příspěvků ve fotoblozích
0 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (1)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům

Střecháčci, chtěla bych dětem koupit LED lampy zajíčky Miffy, ale nechci se nechat nachytat. Jenže hodně českých eshopů dnes nakupuje z Číny - napodobeniny pofiderní kvality a prodávájí u nás jako originál. Právě už jsem se tak nachytala 😞
A našla jsem dva:
1. LED lampa zajíc Miffy 30: od holandské umělce Dicka Bruna za 1199 Kč (https://www.sdeko.cz/detske-nocni-led-lampicky/nocni-led-lampa-zajic-miffy/)
2. Králíček MIFFY první lampička - originál od Mr Maria (https://www.elisdesign.cz/kralicek-miffy-prvni-lampicka/)

Který byste koupili? Pokud někdo kupoval budu ráda za...

Ahoj Holky, líbí se mi lucerničky Fermob balad: https://eshop.lepatio.cz/p/8738/balad-sada-3-lamp-h12-fermob?pp=05049e90. Ale ta cena. Nekupoval někdo z Vás v zahraničí levněji, pokud ano. Budu ráda za tip. Děkuji.

Střecháčci,
moc se mi líbí mechové obrazy. Máte některá (ý) zkušenosti s mechovými obrazy, píšou, že vydrží až 7 let. Děkuji za reakce.

Přeji pěkný večer,
přemýšlím o koupi přírodních přikrývek a polštářů a nabízí se buď bambusové nebo tencel (lyocellová vlákna). Máte některá/ý zkušenost s příkrývkami buď z bambusového vláknanebo z tencelu? Můj sen je ovčí, ale mám malé děti, tak jsem ovčí zavrhla😞

Holky, máte někdo doma koberec (předložku) z hovězí kůže? Jak jste s ní spokojené? Jak ji čistíte? Já uvažuji že koupím do obyváku pod konferenční stolek - našla ve velikosti 145x175 cm nebo 185x160 cm. Děkuji za reakce.