Doporučujeme: Beremese.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk Homebydleni.cz

martinairena Aktivní

Již bydlím v domě  • 
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
martinairena
Střecháčci, mám problém. Dostala jsem předloni krásnou okrasnou travinu, netušila jsem ale, že to je oddenkatá rostlina. Nyní mi ten prevít začal prorůstat všemi rostlinami na záhoně, protože má děsně silné kořeny, co se tlačí pod folií a mulčovací kůrou a hledají skulinu, kudy vylézt ven. :-( Myslíte, že když bych na ni použila selektivní gelový herbicid, zničí to i... Zobraz celou zprávu
martinairena
Dnešní odpoledne: stavila jsem se na skok za přítelkyní a vyfasovala tyhle poklady na budoucí zahrádku. Pak jsem napustila dětem lavorky s vodou a už visí na šňůře 2x kompletní garderoba a mám tu dva naháče. (Zato mám zalito!) V mezičase jsem si vyrobila bezinkovou limonádu a připíjím na Vaše zdraví. Přeji krásný začátek léta!
martinairena
Páni, během dvou dnů se mi objevily dvě srdíčka. Moc mě potěšila a musím říci, že nejradši bych je poslala vlastně Vám všem. Protože zde rozdáváte radost v podobě svých krásných domovů a vždy mi dokážete vykouzlit úsměv na tváři. Je mi tady s Vámi moc hezky.
martinairena
Chtěla bych poděkovat svému dárci za srdíčko, trochu jsem se s ním potěšila a posílám dnes dál. Doufám, že udělá radost jako mě.
martinairena
Ahoj střecháčci, čím byste natřeli rám obrazu, který je nový a není to masivní dřevo. Manžel, když si zařizoval své slaměnovdovecké bydlení, jich nachal v Hornbachu zarámovat snad deset. Jelikož to rámování bylo docela drahé, tak se mi nechce je všechny vyhazovat a zase nechat rámovat. To jsem udělala u deseti největších obrazů a už jsem se finančně vyčerpala. Je... Zobraz celou zprávu
martinairena
Registrace: říjen 2011
Příspěvků: 26
Inzerátů: 0
Přátelé: 14
Líbí se mi tyto fotoblogy (34)