coverphoto
Neaktivní

modroocko91

Ivča
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 1. lis 2017
Info o bydlení
Stav   Stavím dům
Projekt   Dům
Aktivita
154 příspěvků ve fotoblozích
12 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (62)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
Informace o projektu
Zdravím střecháčci 😊!
S mojí drahou polovičkou stavíme svépomocí od jara 2018 náš vysněný baráček - bungalov 🐇.
Velmi ráda zde čerpám inspiraci a vaše super nápady i všemožné rady. Mám ráda moderní interiér a v podobném duchu bych chtěla mít zařízené i naše bydleníčko 🙂)). Mám...
13. pro 2019

Tak včera u nás úspěšně proběhla kolaudační prohlídka 😊! Prý vše v pořádku, tak doufejme, že už se vše bude ubírat tím správným směrem, nyní čekáme na finální rozhodnutí na papíře 😊. Uleví se nám, až budeme mít papír v ruce 😊. Takže chystání na Vánoce může pomalu začít 🙂.

9. pro 2019

Střecháčci 🙂, máte někdo dobrou zkušennost s polštáři a přikrývkami z Lidlu?? Co za materiál byste upřednostnili a proč? Popřípadě doporučte prosím konkrétní dostupnou značku za rozumnou cenu. Děkuji moc!

8. pro 2019

Střecháčci, prosím vás, jak je to v případě pracovní neschopnosti a domu ještě bez kolaudace - je možno si do PN nechat napsat např. číslo parcely a být tak při PN na daném místě?? 🙂 dotaz č.2..lze následně po úspěšné kolaudaci zadat do PN již reálnou adresu po přidělení čísla popisného, přestože ještě nebude zaneseno vše finálně v katastru? Moc se v tom nevyznám, děkuji 🙂.

7. pro 2019

Střecháčci 🙂, prosím, čím byste radili odstranit z dlažby v koupelně zbytky penetrace?? Nejde mi to dolů žádnými čističi na koupelny, zkoušela jsem i lihobenzín, aj. Vždy, když to uschne, je to tam dál 😕..Děkuji moc za rady!

7. pro 2019

Střecháčci, lepil jste někdo v koupelně zrcadlo na obklady?? Nebudeme mít zapuštěné..Tudíž bych ráda, pokud byste se podělili o svoji zkušennost - na co dát pozor, aj. Plánujeme lepit nejspíše na Mamuta. Musí být obklady asi nejlépe odmaštěné, aby lepidlo dobře drželo? Předem děkuji za vaše postřehy 😊