Náš byt

8
13. říj 2020
Interiér
Byt
dokončení duben 2022
Náš byt - Půdorys, který jsme si upravili pro své potřeby. pohnuli jsme příčkami a zmenšili ložnici ve prospěch koupelny, kvůli tomu aby byla bezbariérová a vešel se tam velký sprchový kout. Zvětšili jsme také předsíň, přesuneme tam komody a skříně,
1
Náš byt - Toto je původní plán, s nímž jsme udělali dispoziční změny, hlavně jsme potřebovali zvětšit chodbu a koupelnu a nevadilo nám, když se pokjům trochu ubere na "nudlovitosti". I tak si myslím, budou dost prostorné.
1
Náš byt - Porovnání budoucího bytu (vpravo) s naším současným nájemním bytem (vlevo). Těším se na rozdělení místností i o chlup větší prostor.
Náš byt - Už se nám to staví. Balkon bude krásně prostorný, sice krytý, ale obývák má oken dost a moc se těším na prostor, který na jaře a v létě balkon poskytne.
1
Náš byt - Náš byt a jeho poloha. balkon na jih, ostatní okna na východ.
Náš byt - Přibližný nkres vestavěné skříně do ložnice. Moc se těším, až bude vše mít své místo a také se těším na vysouvací šuplíky na prádlo a ponožky, budu je používat poprvé, ještě nikdy jsem skříň s výsuvnými šuplíky neměla.
Náš byt - Zhruba první nástřel kuchyně, manžel chce černou a já už ty bílé mám taky dost okoukné. Kuchyň bude navazovat na okno na balkon, Ostrůvek ke kuchyni nechceme, o něco dál už bude pak i jídelní stůl.
1
8
Náš byt - Jedna z prvních vizualizací,jak by to mohlo vypadat, pohled n kuchyň a balkonové okna a dveře. Amatérský render v homestyleru.
1
 • myfairlady
  AUTOR
 • myfairlady
  AUTOR
  původní stav
 • myfairlady
  AUTOR
  náhled, jak jsem z původního stavu posunuli příčky kvůli větší a bezbariérové koupelně. Srovnání s naším současným nájemním bytem. Nájemní byt na obrázku vlevo, vpravo upravná podoba budoucího bytu.
 • myfairlady
  AUTOR
  už se nám to staví
 • myfairlady
  AUTOR
  detail z dronu ze stavby
 • myfairlady
  AUTOR
  první nástřel kuchyně. bude na straně u balkonu a balkonových dveří a okna
 • myfairlady
  AUTOR
  veelmi zevrubná a přibližná vizualizace, jak by cca mohla vypadat kuchyně s obývákem
Členem od 20. čvn 2016
1
profil uživatele