Konečně si i my můžeme splnit sen...
Začalo to tak že jsme se jednu krásnu neděli vybrali s našima psíma miláčkama na výlet do Lednicko - Valtického areálu a že to vezmeme ne z Lednic ale z Valtic ... a cestou jsme ho uviděli, svítil na nás novotou s nápisem na prodej. Po té co jsme dorazili do Valtic a přišli na to že tam žádny Lednicko-Valtický areál z druhé strany není jsme se prošli po zámeckém parku a vyrazili zpátky do Brna. Vzhledem k tomu že ten dům na nás svítil i cestou zpátky tak jsme prostě neodolali a zastavili u něj. Poprosili jsme pána elektrikára aby nás pustil dnu a aby jsme se mohli podívat ... co si budeme říkat, prostě Láska na prvý pohled, hned jsme věděli že tento dům prostě musíme mít ....
1, znamenie - láska na prvý pohled, pocit domovat nepopsatelný
2, znamenie již ten večer si mě do přátel na FB přidala paní co nám dělala hypotéku na byt v kterém jsme žili 4 roky (novostavba od developera)

Tak jsem ji napsala zda by slo prodat byt a doplatit hypo a vzit si novu na dum ... a hned druhy den - tedy pondeli jsem volala maklerke ze ten dum chceme, pani byla vylekana, ze jak ho muzeme chtit kdyz jsme ho ani nevideli ani nevime kolik stoji :)

A tak se veci dali do pohybu, par schuzek s financni poradkyni, par potvrzeni z prace, dve schuzky s maklerkou na prodej naseho bytu - prodal se za dva tydny a pak hura podpisy smluv na dum a voalaaa domecek je náš :)

V Březnu se stěhujeme