Vizualizace

13
16. led 2010
Toto je finální návrh od naší architekty-designérky.
Vizualizace - Finální návrh podlah - hnědá představuje "polystyl agora"-PVC v barvě tmavého dřeva; šedá pak představuje pandomo. Právě řešíme s podlaháři, jak přesně vyrešit napojení dvou druhů krytiny v jedné místosti, ale vypadá to, že nějaké řešení se najde:-)
Vizualizace - v koupelně plánujeme pandomo; v čítárně pak marmoleum a tento vzor (v budoucnosti by to měla být "herna pro děti", tak jsme to chtěli trochu veselejší:-)
Vizualizace - Obývací pokoj a jídelna - ve výběžku u jídelního stolu je udělaná nika a luxfery (z druhé strany je schodiště). Podhled v obýváků bude sloužit i pro schování projektoru na promítání filmů. Na zdi u TV je potom hnědá tapeta s jemným vzorem.
Vizualizace - Naše nika a luxfery - detail, o kterém jsme přemýšleli několik měsíců, tak snad se to bude nakonec líbit nejen nám, ale i návštěvám:-)).
Vizualizace - Pohled na odpočinkovou část - sedačka nakonec nebude bílá, ale tmavší béžová (máme psi, takže bílá je hodně nepraktická).
Vizualizace - Hala v přízemí - pod schody je malá místnůstka na odkládání všeho možného na úklid - původně měla začínat hned se schody, ale nakonec jsme nechali část prostoru volného a vešla se tam i menší lavička.
Vizualizace - Pohled na schody a luxfery.
Vizualizace - Naše hala a čítárna v patře - až budou děti, budou tu mít společnou "hernu" - manžel se nejvíc těší na vláčky a autodráhu:-)). Na zemi nebude koberec jako na obrázku, ale plánujeme vzor z marmolea.
Vizualizace - Pohled z haly na schody - nad schody bude ještě nějaký pěkný lustr.
Vizualizace - Koupelna - rozmístění nábytku. Jako povrch plánujeme pandomo (světlejší barva) v kombinaci s obklady (tmavě hnědá). To tmavě hnědé za vanou je polička obložená obklady.
Vizualizace - Pohled do koupelny od dveří. Nakonec bude podlaha jednolitá ze světlého pandoma. Ostatní zůstane stejné. Vana obložená kachličkama, vedle sprchový kout (bude navazovat hned na vanu), na druhou stranu od vany je polička na ručníky.
Vizualizace - Pohled do koupelny od umyvadel - wc je odděleno skleněnou příčkou a zadní stěna je obložená obklady.
Vizualizace - Pohled na koupelnu od šikmé střechy - takhle to působí asi hodně studeně, ale věřím tomu, že až tam dáme všechny potřebné doplňky, tak to bude veselejší.
 • evita_ija už máte postaveno? Jak jste spokojení s firmou Futur, my se zatím rozhlížíme a líbí se nám od nich jeden domeček 🙂
  Nenašla jsem vaše album už postaveného domečku 🙂
  Členem od 16. bře 2006
  20
  profil uživatele

  Další alba od uživatelky parisienne

  Zobrazit všechny