Už od doby, co jsem se k manželovi nastěhovala (vánoce 2005) se snažíme byt po jeho babičce trochu přizpůsobit našim představám. Byt je malý, takže si nemůžeme dovolit všechno, co by se nám líbilo a né na všechno jsou peníze, ale snažíme se, aby tu bylo útulně...
S větší rekonstrukcí jsme začli v říjnu 2007 protože v březnu čekáme miminko a pak už bychom to neudělali.
Takže.... shodit panelákový umakart, postavit byt. jádro, novou koupelnu, novou kuchyň, nový skříně v obýváku, nový skříně v předsíni, kam přesuneme naše věci, aby v našich skříních měl věci náš potomek atd atd....
Naivně jsme si mysleli, že to stihneme do vánoc, ale budeme rádi, když to vůbec stihneme do porodu ! :-)

Tak už je Toníček na světě a v době, kdy mu je skoro 5 měsíců jsme teprve kompletně dokončili koupelnu, předsíň a v kuchyni jsou stále jen dlaždičky, ale dnes 6.8. dovezeme skříňky (z Ikey).
Fotky v albu jsou zpřeházené podle místa rekonstrukce nikoliv podle času prací. Pořád píšu my, ale celou rekonstrukci dělá můj manžel sám, jen se zdí mu pomohl tchán. :-)

Kompletní rekonstrukce bude tedy hotová místo plánovaných tří měsíců :-) skoro za rok od začátku prací....

Je říjen, rok od začátku rekonstrukce a teprve teď máme vše hotovo : zbývají jen detaily jako nové záclony a závěsy v obýváku, pověšení obrázků na jednu zeď, v kuchyni namontovat podhledy, schovat šňůry od světel, dát lištu mezi kobercem a linem v kuchyni a dát do obýváku konferenční stolek. Na víc už si nevzpomenu, ale jsou to už jen kosmetické úpravy :-)