coverphoto
Aktivní

ptjj

Petra  /  38 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 17. zář 2010
bydlí v městě Strakonice
Info o bydlení
Stav   Stavím dům
Projekt   Dům
Aktivita
30 příspěvků ve fotoblozích
3 826 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (32)
Kolekce
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
16. čvc 2020

Nemáte někdo zkušenost s takovými fleky na obkladech? Dlaždice byla ok a po zaspárování se objevilo toto. Nejde to dolů ani nanohoubičkou. Jako poškrábané se to nejeví (zkoušela jsem na pohmat i nehtem). Je to zrovna na dost viditelném místě a obkladač se bojí, že kdyby chtěl dlaždici vyměnit, začnou se lámat ty okolo, jelikož je to rektifikovaný obklad. Setkal jste se s tím někdo? Jde to něčím odstranit, nějaká chemie třeba? Nerada bych poškodila...

2 fotky
22. čvn 2020

Dotaz ohledně lišt kolem oken v koupelně. Vybrala jsem nerezovou L lištu, ale chtěla bych ji umístit tak, aby pohledově dopředu byla jen ta tenká linka, tudíž ta ploška bude jakoby ve špaletě okna. Máte takto někdo lišty na obkladech? A mohla bych poprosit o foto? Obkladač byl překvapený, že jsem první, kdo to takto chce a manžel se taky tvářil skepticky, že to bude vypadat divně.

7. kvě 2020

Nemáte někdo, prosím, dřevěný plot na kamenné zdi/terase? Jakým způsobem jste řešili ukotvení sloupků a z čeho sloupky máte? Můžete mi sem přidat nějakou fotku? Budeme mít terasu cca ve 2m, takže plot tam je nutný a máme toho kamene už všude tolik, že bych se kamenným sloupkům raději vyhnula a spíš volila nějakou odlehčenější variantu.

22. dub 2020

Tak pořád přemýšlím, jestli je lepší dát vysokou věž v dřevodekoru nebo v kašmíru jako spodní a nejhornější skříňky. Co se víc líbí vám? (pozn. dlažba na podlaze nakonec nebude a v celé místnosti bude dřevo)

2 fotky
27. úno 2020

Electrolux EOC8P31X s funkcí Steam Crisp. Zatím asi favorit. Máte s ní někdo, prosím, zkušenost?