coverphoto
Neaktivní

ptjj

Petra  /  41 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 17. zář 2010
bydlí v městě Strakonice
Info o bydlení
Stav   Stavím dům
Projekt   Dům
Aktivita
33 příspěvků ve fotoblozích
3 868 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (32)
Kolekce
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům

Ahoj, poradí mi někdo z Vás, kde v ČR sehnat takovéto držáky plovoucích polic, viz obrázky? Přece si něco takového nebudu objednávat z Wish, aby to jelo přes půl planety. Podle mě něco takového musejí mít i jinde, ale netuším pod čím to hledat (hledala jsem konzole, držáky, nosníky, vingly a nic), v železářství jsem našla jen takové ty klasické vingly pod police, buďto plechové nebo kované, ale zdobené a hlavně měly velký rozsah směrem...

2 fotky

První noc v novém domě za námi. Ale fotky ještě dlouho nebudou, žijeme v krabicích a vypadá to tu jako po výbuchu 😁 půlka věcí je ještě ve starém domově, prostě solidní chaos.

Nemáte někdo zkušenost s takovými fleky na obkladech? Dlaždice byla ok a po zaspárování se objevilo toto. Nejde to dolů ani nanohoubičkou. Jako poškrábané se to nejeví (zkoušela jsem na pohmat i nehtem). Je to zrovna na dost viditelném místě a obkladač se bojí, že kdyby chtěl dlaždici vyměnit, začnou se lámat ty okolo, jelikož je to rektifikovaný obklad. Setkal jste se s tím někdo? Jde to něčím odstranit, nějaká chemie třeba? Nerada bych poškodila...

2 fotky

Dotaz ohledně lišt kolem oken v koupelně. Vybrala jsem nerezovou L lištu, ale chtěla bych ji umístit tak, aby pohledově dopředu byla jen ta tenká linka, tudíž ta ploška bude jakoby ve špaletě okna. Máte takto někdo lišty na obkladech? A mohla bych poprosit o foto? Obkladač byl překvapený, že jsem první, kdo to takto chce a manžel se taky tvářil skepticky, že to bude vypadat divně.

Nemáte někdo, prosím, dřevěný plot na kamenné zdi/terase? Jakým způsobem jste řešili ukotvení sloupků a z čeho sloupky máte? Můžete mi sem přidat nějakou fotku? Budeme mít terasu cca ve 2m, takže plot tam je nutný a máme toho kamene už všude tolik, že bych se kamenným sloupkům raději vyhnula a spíš volila nějakou odlehčenější variantu.