coverphoto
Aktivní

radi1

Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 31. čvc 2014
bydlí v městě Strakonice
Aktivita
26 příspěvků ve fotoblozích
2 příspěvky ve fóru
0 inzerátů
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům

Ahojky!
holky poraďte raději kuchyňský robot ETA gratus max nebo Kenwood?? už mě z toho hledání a pročítání jde hlava kolem. Uvítám každý názor.Děkuji

Ahojky! Holky potřebuju poradit, odešel mě vysavač, doteď jsem měla elektrolux. Máte radu s jakým jste spokojené???? Nemám čas hledat na netu mezi tisíci, takže uvítám vaše rady. Koberce nemáme, jediný co potřebuji aby fakt táhnul. Moc díky

Ahojky! Holky potřebuji poradit nějakého zahradního architekta nebo někoho koho to baví a umí to. Chceme pořešit zahradu a nevíme si rady.Takže uvítáme pokud má někdo s někým zkušenost. Chceme zahradní domek a stromy, klidně vzrostlejší.

Holky máte některá kávovar od Jury? nebo pokud můžete srovnat Juru a Delonghi. Nemůžu se rozhodnout. Jestli jít do nižší třídy Jury nebo lepší Delonghi.

Ahojky! Holky prosím jdu na radu, v čem máte uspořádané sypké potraviny? myslím mouky, těstoviny, rýži..... mám jsem v dozách z IKEA,ale nejsem spokojená. Nějaký typ, možná nejlépe hranaté nevím, mám je ve velkém šuplíku.Prostě s čím jste spokojené , z čeho se dobře vysypou, dobře otevřou.