coverphoto
Neaktivní

runyia

Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 23. srp 2013
bydlí v městě Ostrava
Info o bydlení
Stav   Přestavuji byt
Projekt   Byt
Aktivita
17 příspěvků ve fotoblozích
10 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Kolekce
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům

Ahoj, uvažuji, že bych příteli (složili bychom se celá rodina) k narozeninám pořídila pressovač. Chtěla bych nějaký, co bere i klasickou kávu (nejen kapsle), umí nafoukat pěnu (např. na latte), cenově cca kolem max 3000 Kč. Vůbec se v tom nevyznám. Máte nějaké doporučení, zkušenosti, tip?

 • lucie1982Vzhledem k ceně to bude asi pákový stroj. Není úplně snadná obsluha páky ani trysky na mléko. Měli jsme, teď máme nespresso se šlehačem mléka a vůbec se to nedá srovnat. Ze značek bych asi doporučila delonghi nabo krups.
  • petrasafrdo pákového bych asi nešla, to už je lepší si připlatit a koupit na zrnkovou kávu, je to nesrovnatelné ...
   • mersymám pákový delonghi a velká spokojenost (je buď na polštářky nebo mletou kávu) já osobně si kupuju ká čerstvě praženou a jsem spokojená.....
    • runyia
     AUTOR
     děkuji za odpovědi 🙂 krups se mi moc nelíbí vzhledem, ale delonghi vypadá (nejen vzhledem) moc dobře 🙂
     • krizecekUrčitě De longhi, ale z vlastní zkušenosti bych do pákového už taky nešla 🙂
      • spaca@runyia  Já mám nespresso a nemůžu si ho vynachválit,ale bohužel je jen na kapsle.Určitě se neřiď cenou,pila jsem presso z drahých presovačů a bylo opravdu hnusné,bez pěny......Hlavně koukej kolik ten stroj má barů,čím víc,tím lépe.
       • lucie1982@spaca  V tom, že je jen na kapsle, nevidím problém, aspoň je to čistá práce 🙂 Super je, že našlehá čerstvé mléko, že není taky sušené v kapslích.
        • spaca@lucie1982  jo jo,mám k tomu i ten šlehač na mléko.ale pěna z té kávy u pressa je úžasná.Můžu ti udělat fotku,až si odpoledne sednu k MS a udělám si pressíčko. 😃 mají tak 2x do roka i kávu s příchutí 😃 nevím odkud jsi,ale můžeš si v Pařížský v Praze zajít do jejich prodejny.Mají tam kavárnu a kávu ochutnat.Uvidíš všechny stroje a příslušenství.Taky dělají ochutnávky v obchodních centrech.
         • lucie1982@spaca  Jojo, mám nespresso s mlékovarem, fotku mám v albu "Jak bydlíme teď". Taky si odpoledne dám 🙂
          • runyia
           AUTOR
           @lucie1982  
           @petrasafr  
           @mersy  
           @krizecek  
           @spaca  
           děkuji všem za rady 🙂 víc peněz do toho dávat nechci, čeká nás stěhování a budou se hodit jinde 🙂 pákový nevadí, mají ho rodiče, vyhovuje jim a přítel s ním umí 🙂 na doporučení značky tady jsme nakonec vybrali tento - #offers" class="linkified" target="_blank">http://kavovary-cajovary-espressa.heureka.cz/delonghi-ecov-310-icona/porovnat-ceny/#offers . 🙂
           • krizecek@runyia  tak zrovna tenhle nevím... jako má krásný design, ale májí ho známá a je hrozně hlučný, ale třeba ti někdo poradí více
            • spaca@runyia  Nezlob se,ale taky bych do něj nešla.U nespressa si kup ten nejlevnější.....https://secure1.nespresso.com/cz_cz_shop/machines.php
             • lucie1982@spaca  No paní psala, že nechce jen na kapsle. I když v nespressu v kapslích je čerstvá káva a je spousta druhů, asi to bude vycházet dráž, než obyč kafe.
              @runyia  Asi bych se toho nebála a zkusila to. Za tu cenu se toho moc vymýšlet nedá.
              • runyia
               AUTOR
               Jj, jen na kapsle nechci 🙂 a myslím, že v rámci mých požadavků do tří tisíc nic lepšího nenajdu 🙂 a je fakt, že ani nejsme až takoví znalci a vychutnávači kávy, tak myslím, že nám to zatím postačí 🙂 uvidíme.
               • runyia
                AUTOR
                @krizecek  
                @spaca  
                @lucie1982  
                Tak už ho máme vyzkoušený. Přítel je nadšený, hlučný se nám nezdá a chuťově nám kafe stačí 🙂 Tak jsme spokojení.