Doporučujeme: Beremese.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk Homebydleni.cz

tomikno NEAKTIVNÍ

Zařizuji dům - Řevničov, Region Rakovník  • 

 • březen 2011 - podepsána Smlouva o smlouvě budoucí s úžasným přístupem obchodního centra RD Beroun.
  duben 2011 - nice se neděje.
  květen 2001 - dotaz na RDR proč se nic neděje a požadavek na zpracování projektu.
  červen - srpen 2011 - velice laxní komunikace ze strany projektanta pana Švehly (dotazy na věci které byly upřesněny v obchodním centru). Po několika urgencích zaslán projekt se zásadními nedostatky a sděleno, že každý projektant má na starosti 5 - 15 projektů, proto na nás pan Švehla nemá čas... Návštěva K-K keramiky, další vstřícný přístup (bohužel toto nelze stále tvrdit o RDR) a vytvořena vizualizace koupelen.
  září 2011 - "výhrůžný" mail do projekce RDR = doručen projekt s opravenými nedostatky (opět s nedostatky). S Ing. Ondrou z projekce nepříjemná komunikace po mailu, což má za následek výsledek, že jsme věčně nespokojení zákazníci a ohlášku máme udělat s projektem včetně chyb.
  říjen 2011 - vyřízená ohláška (na stavebním úřadu nečekaná ochota a vstřícnost úřednic - proč nebyl takový přístup ze strany projekce RDR... :-( ), podepsaná smlouva o dílo, konečná specifikace a vstřícný přístup specifikátora (snad už máme po problémech s RDR a vše bude OK)
  listopad 2011 - stavba základové desky svépomocí
  prosinec 2011 - deska dokončena, prodej bytu, vyřízená hypotéka, uhrazena celá částka za dům na účet RDR.
  leden 2011 - deska předána, od RD Beroun zjištěn předběžný termín montáže 19.3.2012.
  únor 2012 - dopis od RDR s oznámením termínu montáže 22.3.2012, telefonát se specifikátorem a info ohledně klimatizace, že se musí předělat skladba podlahy, posunout stěny v chodbě (zřejmě nechtěnou součástí mailu s dokumentací je komunikace s dalším člověkem z RDR, kde tento uvádí, že na akci zapomněl a toto dodělal až nyní = pravděpodobné navýšení ceny za skladbu podlahy v době, kdy je uhrazena celá cena domu = od nás v tuto chvíli už RDR nedostane ani korunu...) Snad už to RDR začne konečně fungovat tak jak má... Zjištěný vedoucí montážní party pan Švejdík a termín předání stavby. Je to 12. 4. 2012 :-).
  březen 2012 - zjištěn termín montáže kuchyně 16. 4. 2012. Tak už snad nebude žádný problém :-).
  Nebylo by to u nás normální, aby bylo něco jinak... Kuchyň bude o den později (to už je ale pouze detail proti všemu, co se u nás při stavbě domečku nepovedlo :-) )
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
tomikno
Tomáš Nocar
Registrace: listopad 2011
Bydliště: Řevničov, Region Rakovník
Příspěvků: 163
Inzerátů: 0
Přátelé: 29
Líbí se mi tyto fotoblogy (20)