Doporučujeme: Beremese.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk Homebydleni.cz

vanify NEAKTIVNÍ

Již bydlím v domě - Hostinné, Region Trutnov  • 

 • Ahoj všem na modré střeše,
  Chtěla bych se s Vámi podělit o naše podkrovní hnízdečko lásky a rodinné pohody.

  V novém bytě bydlíme od února tohoto roku 2016. Rekonstrukci jsme ale zahájili v roce 2013, tehdy se nám narodil první syn Mikolášek a tehdy jsme se rozhodli, že bydlení v Praze v bytě 2kk na Rajské zahradě nebude úplně to nejlepší ani pro dítě a ani pro nás pro rodinu. Zpočátku jsme hledali něco za Prahou, kvůli manželovi a jeho práci, ale pořád to nebylo to ONO. Nechtěli jsme si brát hypotéku a měli jsme omezený rozpočet. Starší domky, ve kterých jsme byli, se nám nelíbili, tak jsme začali uvažovat o menším domku, už jsme měli návrh, spoustu věcí k realizaci vybraných, zařízených... chyběl už jen pozemek. V tom se nám nabídli moje rodiče, abychom využili volné podkroví v jejich domě s vidinou budoucího rozšíření do části spodního patra, což se nám zalíbilo a nakonec jsme kývli. Zapomněla jsem dodat, že dům rodičů se nachází v Krkonoších a museli jsme vše důkladně zvážit, budoucí práci, studium nejstaršího syna Tomáše(manželův syn z prvního manželství, kterého máme v péči)...

  První kroky byli opravdu náročné, podkroví sloužilo, jako klasická půda pro odkládání věcí typu,,co kdyby",takže jsme se prokousali bordelem, většinu věcí povyhazovali a začlo se plánovat.
  Dispozičně jsme zkusili všechny různé varianty hodit na papír, moc variant nebylo, takže rozhodnuto bylo celkem rychle. V hlavě se nám honili sny o krásném romantickém provance stylu, francouzkém venkově a tak bylo nadmíru jasné, že dominantou bude bílá barva, dřevo, vzdušnost a krásné doplňky. ZVRHLO SE TO!!!

  Můj manžel Tomáš je kutil Tim a Ferda mravenec zároveň, ctí hesla,,udělej si sám a práce všeho druhu",takže takové patro pro něj bylo výzvou!  POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ... ;-)
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
vanify
~ Díky moc, na MS jsem opravdu čerstvě, ještě se tady ani pořádně neorientuji a sama jsem moc překvapená, kolik z nás krajanů CZ a SK se zajímají o kulturu bydlení a kolik z nás opravdu hezky a vkusně bydlí a nejvíce mě překvapilo, jak strašně rychle se rozmohl skandinávský styl, přeji všem krásné bydlení ~
vanify
°•°•°•° Tak dnes u nás virtuálně byli na návštěvě z FAVI.CZ, mrkněte na jejich web °•°•°•°
vanify
Yveta
Registrace: červen 2016
Bydliště: Hostinné, Region Trutnov
Příspěvků: 0
Inzerátů: 0
Přátelé: 14
Líbí se mi tyto fotoblogy (7)
Moje kolekce