Doporučujeme: Beremese.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk Homebydleni.cz

veve_zlobidlo Neaktivní


Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
veve_zlobidlo
Nakonec místo spodní velké koupelny bude malá technická koupelna se sprcháčem a pracovna, v patře necháme větší koupelnu relaxační. Výkresy budou hotové do konce dubna, pak se bude chodit po úřadech a vydělávat na léto :-)
veve_zlobidlo
Lalala, lalala, v srpnu bude přestavba... :-)
veve_zlobidlo
Po druhé návštěvě projektanta jsme nadšení, všechno jsme domluvili, dokonce nám pochválil nápad na předimenzování schodiště. A manžel teď běhá po zahradě a měří se sousedem výměnu pozemku podél našeho domu. :)
veve_zlobidlo
Tak jsem zjistila, že střecha zůstane oranžovo-červená (máme bobrovky, které ještě prej vydrží, tak je jenom očistíme)... což mi akorát narušilo návrh fasády. Máte někdo takovou barvu střechy? Jak jste vyřešili vnější vzhled domu? Díky!
veve_zlobidlo
Tak jsme plány probrali s druhým architektem... stačí vyřešit horní schodiště na půdu a asik to bude celé vymyšlené :) akorát teď doma není ani jedna místnost, která by se dala už teď zvelebovat, aniž by to bylo při rekonstrukci zničeno :D
veve_zlobidlo
Mám pocit, že budu jediná v republice, co nebude mít fialovou ložnici, zelený obývák a černou kuchyň... díky za to! :)
veve_zlobidlo
V sobotu přišel projektant a předložil nám dvě varianty přestavby. Jsem překvapená, že do našeho pididomu dokázal vměstnat i samostatnou pracovnu! :)
veve_zlobidlo
Hehe, konečně máme po dvou letech pořádné matrace a rošty do postele :D
veve_zlobidlo
Juchí, shodli jsme se s mužem na rozvrhnutí kuchyně :) taky jsme si nakreslili do obýváku posuvné dveře a včera konečně koupili šlapací otevírací koš (po dvou letech!) :D
veve_zlobidlo
Přes zimu máme čas vymyslet umístění garáže, krytého stání, vzhled terasy a zahrady. A asi budeme část pozemku měnit se sousedem, takže rýsuju varianty :)
veve_zlobidlo
Architekt nám telefonicky sdělil, že nám navrhl schody do podkroví z ložnice. Vypadá to, že mezonetová ložnice spojená s pracovnou nakonec klapne! :)
veve_zlobidlo
Dneska mi přišlo mailem zaměření pozemku. Chceme část vyměnit se sousedem, takže budeme kreslit. Akorát bych v tom zaměření potřebovala i rozměry! :D
veve_zlobidlo
V únoru bude hotový nákres domu s novými rozvody vody, plynu a topení. Do té doby můžeme jen vymýšlet, polemizovat a šetřit.
veve_zlobidlo
Registrace: květen 2009
Příspěvků: 17
Inzerátů: 0
Přátelé: 60
Líbí se mi tyto fotoblogy (14)
Moje kolekce