• fotoportrét
  fotoportrét
  vitezove
  24
  Registrovala se 6. července 2015 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 120 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Nelahozeves, Region Mělník.
  Od poloviny října máme naši vysněnou kuchyni a v ní také všechny potřebné spotřebiče. V albu " Whirlpool + Oresi = naše spojení dokonalosti" najdete všechny konkrétní typy spotřebičů, i jak a proč jsme si je vybrali. Všechny spotřebiče jsme zvolili Whirlpool /po doporučeních známých a přátel/ a jsme neskutečně spokojeni. Tedy hlavně já, muž to tolik neocení. Abych to okomentovala jednotlivě:
  - Myčka: myje naprosto skvěle, dávám tam všechno, včetně skleniček na víno atp. vůbec nešednou, vypadají krásně. Ačkoli jsem se ho bála, tak jsem si velmi rychle zvykla na ten šuplíček na příbory. Je opravdu komfortní a příjemně se z něj i pak příbory vyndavají. Řekla bych že vyndavání je i rychlejší než z košíku. U myčky mám spoustu programů, například i program, kdy máte naplněnou jen polovinu myčky, ale nechcete čekat - a tak se myje jen polovina. Což je super. Já tedy používám v podstatě jen 2 hlavní programy - jeden na hodně špinavé nádobí a druhý na standardní. Myčka umyje opravdu i napálené hrnce, což mě fascinuje nejvíce.

  - Mikrovlnka: nejvíc se mi líbí, jak lidi nevědí, že to je mikrovlnka a nechápou, proč máme 2 trouby. Myslela jsem, že už to dneska zná každý. S mikrovlnkou jsem moc spokojená, líbí se mi funkce kůrčičky. Kdy teda můžete dát ohřát... třeba jitrnici (teď mě nic lepšího nenapadlo), ale zároveň nastavit, aby se jí udělala kůrčička, takže nevytáhnete takový ten ohřátý beztvarý nic. Chutná jako z pánvičky.

  - trouba: tu jsem si zamilovala hned, protože moje nejmilejší jídlo je pečené kuře. Ano, opravdu. Dávám ho do trouby na funkci 6 smysl a vždy je to kuře hrozně dobré. Takové se mi nikdy předtím nedařilo, hotové ale i prsíčka má šťavnatá. 6 smysl je perfektní, často se mi nechce vymýšlet co teda mám zapnout za program, jestli horký vzduch, nebo horní dolní ohřev nebo něco jiného... tak 6 smysl to rozhodne za vás, řeknete mu jen co tam dáváte a na jak dlouho a jede to. Zatím bez jediného problému.

  Mimochodem všechny spotřebiče mají tuto funkci 6 smysl, ale u trouby jej využívám nejvíce.

  - lednice: nechápu, proč tu někteří píší, že by nikdy nechtěli vestavnou lednici. Nevidím jediný rozdíl, kromě toho, že vypadá prostě skvěle. Je velká, naopak je větší než předchozí nevestavná, jídlo se nám v ní nekazí (v té předchozí a to byla Bosh, se nám občas zkazilo, třeba i maso, do druhého dne, vůbec jsem to nechápala). Nenamražuje se, běží krásně. V mrazáku je také dost místa. Lednici máme přímo vedle trouby a vůbec se neovlivňují. A to i když mi jednou běžela trouba půl dne, když jsem připravovala jídlo na kolaudačku.

  - sporák: indukce je skvělá věc. Už žádné čekání až se rozžhaví pánev. No co říct ke sporáku, funguje výborně, využíván je denně. Nemáme s ním žádné problémy, je super, že má funkci spojení 2 plotýnek, třeba pro velké pekáče.

  Shrnuto podtrženo, kuchyně funguje výborně, jak rozložení, uspořádání atp. Nic bych neměnila. A spotřebiče jsou úžasné. Nemohli jsme si vybrat lépe. :-)