Doporučujeme: Beremese.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk Homebydleni.cz

werun83 Aktivní

Již bydlím v domě - Klobouky u Brna, Region Břeclav  • 

  • Jelikož už nejsme s přítelem dva, ale tři a bydlíme pro zatím u rodičů, rozhodli jsme se postavit konečně na vlastní nohy a postavit si domeček, který bude jenom náš. Navíc se nám naskytla příležitost na výhodnou koupi pozemku.
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
werun83
Dnes nám končně začali páni tesaři pracovat na střeše a do týdne by měla být komplet hotová i s položením křidlice. Jsme zvědaví jak bude střecha vypadat. Vybrali jsem si křidlici Tondach STODO černá engoba.
werun83
Další stropy i s věncem jsou za 2 a půl dne hotové, tentokrát nad 1. podlažím
werun83
Včera sme na stavbu navezli 2 a půl kamiónu tvárnic ;-)
werun83
Spiroly jsou na svém místě (a trvalo to jen hodinu ;-), ještě věnec a stropy nad suterénem budou hotové. No a do 14 dnů by mělo stát první patro !!! :-)
werun83
HURÁ !!! Hypotéka schválená a už je podepsaná i smlouva. Teď už nám nebrání nic v tom, aby sme to rozjeli ve velkém a do zimy byl domeček aspoň pod střechou. Snad bude stát počasí při nás ! :-)
werun83
Objednávka na stropy už je poslaná a dle nejnovějších info už jsou stropy ve výrobně ;-) Jinak už je všechno nachystané, aby se stropy mohly položit. Teď musíme čekat. Ale i tak se nenudíme, pořád je co dělat :-)
werun83
Tak a je to doma !!! Dnes nám přišlo STAVEBNÍ POVOLENÍ ;-) Teď už se můžou objednat betonové stropy a hlavně se může zažádat o hypotéku.
werun83
Všechny potřebné papíry jsou na stavebním úřadě. Teď už jen počkat až nám dají povolení ..... A pak hurá na dašlí papírování. Budeme žádat o hypotéku.
werun83
Hurá !!! Zítra se ponesou na stavební úřad všechny podklady k tomu, abychom si mohli zažádat o ohlášerní stavby a my mohli konečně oficiálně stavět. Prý max do měsíce nám dají povolení. Když bude všechno OK.
werun83
Registrace: červenec 2010
Bydliště: Klobouky u Brna, Region Břeclav
Příspěvků: 40
Inzerátů: 0
Přátelé: 5
Líbí se mi tyto fotoblogy (29)