Doporučujeme: Beremese.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk Homebydleni.cz

xvavb01 Aktivní

Stavím dům  • 

  • 21.10.2012 v neděli ráno zazvonil telefon a pan stavitel nám oznamuje "že by dneska jako začal, tak se přijdem podívat". Tak jsem teda šli :-)
    Před koncem zimy jsou dokončeny základy, zatímco se stále čeká na stavební povolení. Přišlo až v lednu, ale to my už měli dávno se základy hotové - naštěstí. Teď se těšíme na začátek jara, až vypukne naplno celý blázinec!
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
xvavb01
Neznáte někoho, kdo by mi udělal vizualizaci předsíně? Chceme nechat udělat u truhláře komodu s lavicí a nějaký další pitominky, tak abychom viděli jak by to vypadalo. Díkez předem!
xvavb01
Čím čistíte nerez digestoř? Pořád to nemůžu nějak vyleštit. Díky za tipy.
xvavb01
Šlo by nějak udělat, aby závěsné umyvadlo vypadalo jako umyvadlo na desku? Máme v koupelně dvě závěsná umyvadla a přemýšlíme, jestli by šla pod ně nějak šikovně vymyslet jedna velká skříňka s šuplíky. Nemáte někdo něco? Nebo je to blbost?
xvavb01
Prosím kuchtičky a všechny ostatní zběhlé v kuchyni! Potřebovala bych nějakou kvalitní formu na bábovku a pekáček. Vždycky koupím něco teflonového z Lidlu a za pár měsíců to můžu vyhodit. Jaký materiál zvolit a kde nakupovat? Děkuju za tipy!
xvavb01
Nevíte, jak se jmenuje tahle kytka?
xvavb01
Další dotaz pro zahradníky - co děláte na zimu s maliníkem? Ostříháte to všechno nebo jen proklestíte?
xvavb01
Prosím zahradníky. Proklesťujete nějak převislé vrby? Bojím se, aby to na ní nebylo moc.
xvavb01
Ještě jednou všem moc děkuju za podporu a milá slova do soutěže. Vypadá to, že to asi nedáme, ale i tak je to super.
xvavb01
Neznalost pravidel neomlouvá, ale přesto se za porušení omlouvám, jsem to netušila. Ale zas tak od věci to přeci nebylo...:-)
xvavb01
Mám dotaz na textilii proti plevelu. Dával jste ji tam někdo zpětně? Bují mi tady plevel. Jen co vypleju jednu část, už je to zarostlé i na druhé straně...Přemýšlím, zda se to dá nějak vyřešit. A taky přemýšlím, zahrada je rok od založení a má se rozrůstat, nějak si to neumím s tou textilií představit. Nějaký zahradník poradí?
xvavb01
Chci si zasadit pár ovocných stromků. Nevíte někdo, kdy sázet? Jde mi konkrétně o jabloně a švestky. Díkez!
xvavb01
Technicko-počítačový dotaz. Na webu jsem si našla obrázek a uložila k sobě do souboru. Nemůžu zpětně dohledat originální stránky, z kterých jsem stahovala. Jak se to, prosím, udělá? Děkuji.
xvavb01
Nemá z vás někdo podobně vyřešenou pergolu?
xvavb01
Zima zimička, ale my už řešíme zastřešení terasy. V létě nám to tady žhne, tak je to nutnost (jinak se na terase nedá být) ale zároveň tady děsivě fučí - ne nadarmo se to tady jmenuje "Na Větráku". Měli jsme tady větší slunečník, ale je to naprd. Nemá někdo nějakou zkušenost s něčím pevným, větru a slunci odolným a aby to hezky vypadalo? Děkuji! Slunci zdar!
xvavb01
Sháním tapetu do dětského pokoje. Neviděl někdo někde šedivou s bílými hvězdičkami? Díky!
xvavb01
Prosím o radu. Tchýně shání kvůli pejskovi "nášlapy" na dřevěné schody. Existuje něco jiného než je dělat z koberce? Díky za rady.
xvavb01
Není tady někdo, kdo má pergolu se zavíracími lamelami? Něco jako velké žaluzie???
xvavb01
Mikrovlnka nám přestala mikrovlnkovat, tak sháníme novou. Původní byla ještě nějaká obyč ze starého bytu. Novou jsem chtěla vestavěnou, ale ty ceny! Nejde někde koupit jen ten rámeček nebo to jinak ošulit??? :-D
xvavb01
Mám opět prosbičku ohledně výběru podlahového mopu. Vzhledem k tomu, že máme dřevěnou podlahu, chtěla bych nějaký, ze které ho jde jednoduše vyždímat co nejvíce vody a zároveň, aby měl větší záběr. Výběr jsem zúžila na tyto dva od Leifheitu. Nemáte je někdo? Který systém bude lepší - ten nášlapný nebo rotační? Velice děkuji za pomoc!
xvavb01
Bára
Registrace: listopad 2009
Příspěvků: 0
Inzerátů: 0
Přátelé: 30
Líbí se mi tyto fotoblogy (57)
Moje kolekce